Ahoj! Dnes ráno som bežal s Redlands Half Marathon. Mal som prekvapivo skvelú rasu. Práve tu je moja rekapitulácia Redlands Race, ako aj výsledky…. (Dovoľte mi pochopiť, či ste spustili preteky alebo ste mali tiež tréningový beh nižšie)

Začnime od začiatku …
Moje najaktuálnejšie videá

4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
Cvičenie ABS, ktoré môžete robiť doma. Žiadne zariadenia základné cvičenia, ktoré môžete vstať pred alebo po behu. Rýchly návod na 5 tréningových pohyboch pre silné jadro, ako aj pre ťažkosti s rovnováhou.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho výcviku 3
00:51

Živý
00:00
08:21
04:31

Prihlásil som sa na odber pretekov na internete a dostal som ráno moje dňové závody. Rast s Redlands Race používa 5K, 10k a polmaratón. Bolo jednoduché vyzdvihnúť si moje podbradník v závodnom rannom rannom, vložiť moje veci do vozidla a pripraviť sa na beh.

Pred preteky: Jednoduché objavenie začiatku pretekov, rýchle a jednoduché vyzdvihnutie paketov, ako aj veľké množstvo bezplatného parkovania. Je to relatívne malá rasa, bola však veľmi dobre organizovaná.

Závod: Začal včas. Bol to typ nízko zásadného začiatku, iba odpočítavanie, ako aj žiadny obrovský začiatok alebo povrchová línia.

Veľa zásadnej veci na poznamenanie: Je kopcovitá.

Veľmi kopcovité. Keď som bežal, cítil som, že sa moje štvorkolky začali cítiť mŕtve. Stále som veril „Toto je také kopcovité !!“.

Práve keď som veril, že som si to chcel trochu vziať späť, pretože to bolo rovnako ťažké – bežal som človekom, ktorý nasmeroval na ženu pred sebou asi 50 trávnikov, ako aj povedal: „Je tu vaše pódiové miesto.“

Okamžite som to prepustil a povedal: „Toto je najhorší závod, ktorý som nikdy neurobil !!“

Prial som si pomaly, avšak jeho komentár bol prebudením telefonátu, keď som na ňu dohliadal a rozhodol sa, že ju tlačí a uvidíte, čo mám dnes.

Zostala 50 trávnikov odo mňa, takže bolo skvelé, aby som sa len úprimne udržal – ak sa chovala po kopcoch, musím byť tiež schopná. Len som sa snažil udržať skvelé tempo, nie chodiť tak dobre, ako neplakať.

Potom, okolo míle 11, som ju prešiel a pokračoval som. Rozhodol som sa, že to tlačí. Stále som chodil – nie som si istý, či bola za mnou ideálna alebo čo.

Práve som sa držal svojej rýchlosti, rovnako ako to, čo som mohol. Nakoniec som skončil! Awww. Je to skvelé na to, aby ste to urobili!

Potom, osoba z predchádzajúceho závodu prišla rovnako ako ja, ako som mi povedala gratulujem! Keby to nebolo pre neho, s najväčšou pravdepodobnosťou by som to zavolal. To, že Lil povzbudenie bolo všetko, čo som potreboval, aby som sa skutočne „ukázal“. To urobilo celý rozdiel. Dostal som 3. miesto ženy (to je to, čo hovoril o tom, že sa dostal na top 3, ako aj na pódiu).

Redlands Half Marathon Výsledky: 1:44:18

Po pretekovej pomarančovej šťavy. To bolo najlepšie – prešli sme okolo veľkých oranžových hájov, ako aj ohromujúcich domov s oranžovými stromami.

Po pretekoch som išiel k bratovi, aby som trávil nejaký kvalitný čas so svojou rodinou. Išli sme do kostola, ako aj potom raňajky.

Majte tu všetky obväzy, ktoré tu vyžadujete!

Celkovo: Fantastická rasa. Fantastické počasie. náročné kopce. Mám pocit, že sa mi dobre darilo na úteku. S najväčšou pravdepodobnosťou by som to neurobil v budúcom roku/čoskoro, pretože je to taký náročný kurz. Fantastické jedlo.

Otázka: Pretekali ste tento víkend? Behať? Jesť?

Ako to šlo?

Pošlite mi zošit

43Save

Zdieľanie je starostlivosť!

43
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.