Dobrý deň! Ako to ide? Dnes sa podelím o svoje myšlienky o ťažkostiach s čistým stravovaním, ktoré som urobil, ako aj to, čo som jedol. Bolo pre mňa skvelé prestať jesť dobroty každý deň. Nerozumiem, kedy sa to stalo, ale uvedomil som si, že som po obede, ako aj večeru (a náhodne po celý deň), jesť nejaký dezert. Nebolo to z hladu, bolo to len pohodlie, zábavné, chuť … rovnako ako som si ho chcel vypnúť a vrátiť sa k intuitívnemu stravovaniu, ako aj k zdravej výžive.

„Oficiálne“ bylinné čistenie je úplne prvých 10 dní 24 -dňovej výzvy.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 4
Marathon Training Deny Day 4 Skontrolujte v

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 21 sekúnd

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
01:21

Ani som nepoznal, že ľudia robili iba prvú časť obtiažnosti, kým to moja dobrá priateľka Chandra urobila pred chvíľou. Uvádza, že nemôže robiť celých 24 dní (má rada veľkú potešenú hodinu, avšak kto nie?), Takže urobila 10 -dňové čistenie, aby resetovala svoj stravovací plán a vrátila sa späť na správnu cestu.

Dohodli sme sa, že to urobíme spoločne, ako aj navzájom, aby sme si navzájom zodpovedali kontrolou aktualizácií, fotografií a našich problémov s aplikáciou. To skutočne pomohlo! Ak urobíte akýkoľvek typ obtiažnosti stravovania, určite premýšľajte o tom, že sa pýtate dobrého priateľa, či to chcú urobiť s vami, ako aj udržiavať sa navzájom na dobrej ceste.

A áno, nemusíte robiť „skutočné“ očistenie, aby ste so svojimi priateľmi robili ťažkosti so zdravým stravovaním. Stačí vybrať „pravidlá“, časovú os, ako aj presne to, ako budete skontrolovať – ​​potom sa rozhodnite!

Dohodli sme sa, že sme nestrelili dokonalosť, len pokrok. Takže naše pokyny pre zdravé stravovanie boli nasledujúce …

1. Nie priamo po nezdravom jedle / svinstve. To zahŕňa: hranolky, vyprážané jedlo, sušienky, cukrovinky, koláč, čokoládovo pokryté doritos, zmrzlina…

2. Žiadny alkohol. To zahŕňa: Sangria – aj keď sa dá technicky premýšľať o ovocnom smoothie.

3. Skutočne jedenie: chudé bielkoviny, zelenina, ovocie, mliečne mliečne výrobky, celé zrná.

Zameralo sa na „jesť čisté“, čo môže znamenať rôzne veci pre všetkých. Bol som v poriadku s vecami, ktoré boli spracované ako jogurt, pokúsil som sa sústrediť na celé potraviny.

Najťažšia časť pre mňa nebola jesť náhodnú čokoládu alebo cereálie. Najťažšou časťou pre Chandru nebolo piť alkohol, najmä preto, že počas čistenia mala nejaké večere spoločnosti.

Nefotografoval som, čo som jedol, pokúsil som sa urobiť niekoľko blogových správ „To, čo som jedol“, aby som zdieľal nápady. Som v poriadku, keď som počas týždňa každodenne jedol presne to isté. Rád to upravím a chodím na víkendy jesť, ale s najväčšou pravdepodobnosťou môže jesť presne rovnaké raňajky, ako aj obed 6 dní v týždni počas 2 rokov, kým ma unavujú. Takže správy „Čo som jedol“ nemajú veľký rozsah – avšak presne sa mi to páči.

Typický deň na 10 -dňové čistenie:

Predbežné cvičenie: ľadová káva*, ako aj toast, ak som mal hlad. Niekedy by som sa tomu vyhýbal, iné dni by som mal 2 kusy plus banán.

Raňajky: Ekologické smoothie s bielkovinovým práškom, špenátom, mandľovým mliekom, ako aj s mandľami a jablkami.

Snack: Stimulujte (a ovocie alebo orechy, ak som mal hlad). Zvyčajne som sa dokázal vyhnúť rannému občerstveniu, pretože ma otras bielkoviny a orechy udržiavali plné.

Obed: Obrovský šalát so zvyšným kuracím mäsom, homosom a mrkvou

Občerstvenie: jogurt, popcorn, orechy, toast s PB.

Večera: Pečená zelenina (zvyčajne brokolica a karfiol), hydina alebo ryby, nádherné zemiakové alebo kukuričné ​​tortilly.

Dezert: Horúci čaj so Steviam, ako aj mliekom. Niektoré noci jogurt alebo ovocie, ak som si želal niečo iné.

*Počas 24 -dňových ťažkostí nepijete kávu a dobre ju prepnite na stimulovanie. Stále pijem kávu, pretože neverím, že je „zlá“ alebo ublížila moju stravu. Ak však chcete zostať v pokynoch na 100%, vyhnite sa káve, ako aj s iskrami.*

(Fotografia nižšie je v športovej podprsenke. Nevyzerá to ako rutinná podprsenka? Kúpil som si ju od spoločnosti Brooks Online.)

Výsledky: Som skutočne spokojný s tým, ako rýchlo sa mi podarilo vrátiť sa k jedlu oveľa viac ovocia, ako aj zeleniny, ako aj menej náhodných šišiek, ako aj cookie. Nebol som však ideálny, avšak odrezanie zbytočného odpadu ma prinútilo cítiť sa, akoby som schudol. Možno som sa práve zbavil nezdravého jedla nadúvania, avšak čokoľvek – cítil som sa lepšie!

Počas výzvy som nepil alkohol, čo je tiež skvelé. Je dobré pochopiť, že nie som celkom alkoholic. #

Teší ma, že som si stále zodpovedal a urobil som obavy, keď som si vybral ovocie, keď by som zvyčajne jedol cookie. Počet kalórií bol s najväčšou pravdepodobnosťou približne rovnaký – jedol som však oveľa viac vitamínov, ako aj menej spracovanú múku a cukor.

Polovica metódy s ťažkosťami Chandra klesla o 3 libry a bola motivujúca zostať na správnej ceste. Check-ins určite pomohli.

Teraz idemPokúsiť sa, ako aj vrátiť sa k veľkej rovnováhe 80% zdravých, ako aj 20% sangrie (alebo čokoľvek, čo sa javí ako skvelá lil liečba v ten deň).

Otázka: Máte dobrého priateľa, s ktorým hovoríte o behu alebo jedle?

Áno, hovorím so SR o behu, Chandre o jedle, ako aj o Vegas o tom, že ma neposudzujem, keď jesť čokoládu v posteli.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tu môžete získať oveľa viac informácií alebo si kúpiť 10 -dňové čistenie tu

Tu môžete získať oveľa viac informácií alebo si kúpiť 24 -dňové ťažkosti tu

Pošlite mi zošit

49

Zdieľanie je starostlivosť!

49
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Výživa pre bežec

Výživa pre bežec

Aký je najlepší plán diéty pre bežcov? Návrhy výživy pre bežcov. Makrá na beh, návrhy na plánovanie jedla, ako aj sacharidy

Čo som dnes jedol- denník potravín

Čo som dnes jedol- denník potravín

Ahoj! Dnešný Instagram Inspect in Publish je denník potravín. Bolo to tak dlho, pretože som urobil celý deň stravovania … avšak poplatok

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo jem za deň. Potravinový denník, ktorý prevádzkuje blogový tréning 4. Týždeň raňajok, obed, večere a občerstvenie plus poznámky k

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem v dennom videu od bežca. Jedlo denníka čohokoľvek, čo som jedného dňa jedol raňajky, obed, večeru a občerstvenie. plus

Beh je tá najlepšia metóda na chudnutie, ale …

Beh je tá najlepšia metóda na chudnutie, ale …

Presne ako schudnúť, ako aj potešenie z cesty. Návrhy na chudnutie pri behu. Presne to, ako sa tešiť z behu a cítiť sa goo

15 Nápady na občerstvenie rýchleho spustenia

15 Nápady na občerstvenie rýchleho spustenia

Čo jesť skôr, ako utekáš, ako aj kedy jesť. 15 Koncepty občerstvenia pre nových bežcov, ako aj výcvik na polmaratón

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.