, zatiaľ čo Jake Paul hovorí o odpade o Dane Whiteovej a štruktúre platov UFC prináša v pozadí veľa pôžitkov (a titulkov) v pozadí, združenie bojových bojov proti bojovým umením bojuje s právnymi a politickými bitkami na zlepšenie viac ako desať rokov. Tieto bitky majú ticho, ale určite priniesli pozitívne výsledky.

MMAFA je silou protiútkového súdneho sporu, lobuje kongres, aby priviedol zákon o rozšírení Muhammad Ali na MMA (aby bojovníci získali rovnaké práva ako profesionálni boxeri) a ďalšie reformy. Zatiaľ čo žiadny z týchto bojov nie je nad cieľovou čiarou, dlhodobý tlak spôsobený týmito bitkami priniesol určité zlepšenie pre súčasných bojovníkov.

Dnes MMAFA vydala tlačovú správu, ktorá sa môže pochváliť niektorými zo svojich úspechov vrátane objasnenia skutočných ziskov rozdelených v UFC (iba 15%-20% ziskov, ktorí sa blížia k bojovníkom), a prináša zmluvné reformy (ako napríklad klauzula o západe slnka, ktoré, čo Môže vyčistiť UFC Francis Ngannou pre skutočnú bezplatnú agentúru, zatiaľ čo je aktívnym majstrom propagácie v ťažkej váhe) spolu s potenciálom zaplatiť minulým bojovníkom stovky miliónov dolárov, ak sa nárok protimonopolní preukáže úspešný.

Existuje priestor pre obe celebrity, ako je Jake Paul, ktorý zvyšuje povedomie o žalostnom stíhacom mzde a snaží sa zaujať plamene reformy spolu s menej médiami priateľskými s dlhým tvrdým bojom skupín, ako je MMAFA.

Nižšie je ich tlačová správa v plnom rozsahu:

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Najväčší boj v histórii UFC – nie je k dispozícii na základe platu Per Per Viewaugust 10, 2015 s 1 komentár
MMAFA vyzýva konkurentov, robí „predajné ihrisko“ pre bojovník 16, 2016 s 1 komentár
Zadajte asociáciu športovcov zmiešaných bojových umení – rýchle myšlienky 1. decembra 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.