od Matta Weik

Nemusíte sa hladovať alebo tráviť hodiny na bežiacom páse pri nákupe, aby ste schudli. V skutočnosti potrebujete pri nákupe iba veľmi menšie úpravy svojej stravy a výživy, aby ste videli niektoré veľké výsledky. Tento krátky článok vám ukáže niekoľko neuveriteľne ľahkých spôsobov, ako schudnúť.

1. Prestaňte piť šťavu
Pamätajte, že úlohou marketingového tímu je prinútiť vás, aby ste si kúpili produkt. Slová, ktoré používajú, môžu byť náročné a klamlivé. Pred zakúpením čohokoľvek v obchode s potravinami sa pozrite na štítky. Zatiaľ čo štítok by mohol povedať „ovocnú šťavu“, zvyčajne to nie je 100% ovocná šťava, ako chcú, aby ste verili. Iba časť z toho je skutočná šťava, ale chýba mu niektoré mikroživiny, ktoré pochádzajú zo skutočného zdroja. Napríklad Apple vám dodá vlákninu, ale verzia džúsu vám zvyčajne poskytuje oveľa menej (ak vôbec existuje). Okrem toho sa chystáte brať dvojnásobok množstva cukrov zo šťavy, ako by ste chompovali celé jablko.

2. Korenia veci hore (v kuchyni)
Predtým, ako získate nesprávny nápad … Hovoríme tu o jedle – konkrétne Cayenne Pepper. Dostaňte svoju myseľ z odkvapu. Jednoduchým pridaním malého kajenského korenia do jedla získate nejaké metabolizmus zvyšujúce sa vlastnosti bez toho, aby ste potrebovali vstať a zlomiť pot v telocvični. Budete môcť lepšie zvládnuť svoje chute a budete schopní spáliť oveľa viac tuku jednoduchým posypaním korenia s kajenským korením na jedle. Je zrejmé, že nie každé jedlo je dobrou voľbou s tým. Keď však dôjde k príležitosti, naplno využite svoje silné výhody.

3. Chomp na nejakej gume
Urobte každému láskavosť, nezžajujte svoju ďasná ako krava – je to nechutné. Teraz, keď to máme z cesty, získajte palicu medzi jedlom a diskrétne ich žuť. Nájdite gumu bez cukru, ktorú máte radi z chuti a berte si so sebou balenie po celom svete. Keď zistíte, že prichádza túžba alebo váš žalúdok vrčí, hodte do úst kúsok ďasien, aby ste sa dostali späť na cestu a sústredili sa. Bohužiaľ, samotná ďasná nespáli početné kalórie alebo vás nestratí, ale je to skvelý spôsob, ako sa zabrániť tomu, aby ste sa po celý deň stravovali alebo nadmerne konzumovali.

4. Pridajte do svojich každodenných nápojov zelený čaj
Toto nie je platený sponzor, ale osobne milujem zelený čaj Arizona Diet. Dodáva sa v galónových kontajneroch v obchode s potravinami a zdá sa, že sa predáva viackrát mesačne, čo mi umožňuje pravidelne zásobovať. Celý deň chodím tam a späť medzi zelený čaj a vodu. Dáva mi to prestávku od pitia (nudná) neochvejná voda celý deň. Zelený čaj je schopný metabolizovať tuk a umožniť vám možnosť poklesnúť určitú váhu. Ak si nevyberiete značku, ktorú som spomenul, nezabudnite sa pozrieť na výživový panel, aby ste sa uistili, že nie je nabitý kalóriami, cukrami, uhľohydrátmi atď.

5. Čarodejníctvo
Nebudete vytiahnuť králika z klobúku ani si niekoho nevysrať na polovicu, ale to, čo budete robiť, je dať sa do pozície, aby ste sa pri jedle nestretli. Všetko, čo musíte urobiť, je vypiť pohár vody skôr, ako si sadnete, aby ste zjelili každé jedlo. Pohár vody pomôže priviesť váš žalúdok, aby sa cítil plný a vám môže pomôcť vyhnúť sa vám v tom, aby ste šli na sekundy (alebo tretiny). Je tiež dobré piť vodu aj cez jedlo, ktoré vám tiež pomôže cítiť sa nasýtený.

6. Venujte pozornosť tekutým kalóriám
Pri raňajkách bude veľa ľudí piť pohár mlieka alebo pomarančovej šťavy. Možno máte misku s obilninami s mliekom a po dokončení obilnín pijete mlieko z misky. Tieto kalórie sa rýchlo sčítajú. A bohužiaľ, tieto kalórie vás nemusia nevyhnutne cítiť plné. Napríklad, keď pijete pohár pomarančovej šťavy (naložené kalóriami), zdá sa, že je osviežujúca a nechávate viac. Ak sa snažíte pokušiť, pridáte do jedla stovky kalórií bez toho, aby ste si uvedomili, čo ste práve urobili. To isté sa dá povedať o alkoholu (prepáčte chlapci). Pokračovanie s vašimi kamarátmi počas horúceho letného dňa sa môže zdať osviežujúce, ale tie kalórie sa bohužiaľ počítajú. Udržujte svoje tekuté kalórie na minime.

7. Kofeín môže byť váš priateľ
Ak ste citliví na stimulanty, musíte si s tým dávať pozor. Ale ak nie ste, vitajte na temnej strane. Nie, robím si srandu. Vlastne nie, nie som … vítaný. Bez toho, aby ste prešli cez palubu, konzumácia nápoja vrátane kofeínu (napríklad kávy alebo zeleného čaju) je skvelým spôsobom, ako si trochu vyzdvihnúť po celý deň. Môže sa dokonca použiť ako predbežné cvičenie, aby pomohla napáhať vaše cvičenie. Bez zneužitia tohto stimulantu začnite na dolnom konci (možno iba jednej malej šálky kávy alebo čaju), aby ste vyhodnotili, ako vás ovplyvňuje a odtiaľ vykonajte úpravy. Kofeín nielenže energizuje vaše telo, ale aj vašu myseľ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.