29. apríla 2016 – Dnes mi NSAC poskytla dodržiavanie podrobností o politike –

Ochrana zdravia a wellness, ako aj bezpečnosť všetkých súťažiacich je najdôležitejším cieľom atletickej kompenzácie Nevada (NAC). Na dosiahnutie tohto cieľa, v posledných štyroch rokoch NAC motivuje rôznych bojovníkov licencovaných NAC, aby sa zúčastnili štúdie odborného konkurenta v oblasti zdravia mozgu a wellness, ktorá vykonáva Centrum pre zdravie a wellness v Cleveland. . Vedci, ktorí vedú, že výskumná štúdia odporučila, ako aj NAC, prijal ako svoju politiku, pokrok v databáze obsahujúcom výsledky hodnotenia neurologických funkcií na všetkých bojovníkov licencovaných v Nevade. Informácie v tejto databáze sa zhromaždia s použitím testu nazývaného test C-3, ktorý robí rôzne neurologické hodnotenia.

Okrem konkrétnych požiadaviek vysvetlených v NAC 467.027, ktoré stanovujú minimálne požiadavky na určenie fyzickej a duševnej fyzickej zdatnosti žiadateľov, aby sa zapojili do neozbrojeného boja v špecifikácii Nevady, musí žiadateľ tiež urobiť test C-3, aby sa uskutočnil test C-3. byť podaný zástupcom Cleveland Center a predložiť výsledky tohto testu NAC. Výsledky testu C-3 musia byť predložené spolu s neozbrojenou žiadosťou bojovníka o povolenie podobné v súčasnosti potrebnej správe lekára, oftalmologickým vyšetrením očí, MRI/MRA, CBC, HIV, ako aj výsledkami testov testov hepatitídy. Toto nové testovanie je potrebné zakaždým, keď konkurent predloží žiadosť o licenciu.

Test C-3 je hodnotenie neurologickej funkcie navrhnuté tak, aby zhromažďovali informácie o rovnováhe bojovníka, reakčných časoch, koordinácii rukového očí, ako aj dynamickej zrakovej ostrosti. Celkový čas na vykonanie testu C-3 je medzi 15-30 minútami. Každý žiadateľ sa musí predložiť Cleveland Center o testovanie pred podaním žiadosti o licenciu. Tento test sa bude oficiálne vykonávať v nasledujúcich mesiacoch.

__________________________________

Zákonným dôvodom existencie atletických provízií je bezpečnosť bojovníkov, ktorých regulujú. Na tento účel musia atletické provízie zostať prítomné s problémami vrátane traumy mozgu, ako aj vyvíjať regulačné politiky, aby sa udržala rýchlosť s vedou. Je to potrebné nielen na to, aby ste odviedli potenciálne súdne spory, ale výraznejšie na splnenie ich objektívnych vyhlásení o starostlivosti o blaho bojovníkov.

Bojové športy a dlhodobé traumy mozgu sú bežne problémom kilometrov. Je to pravda, že aspoň jeden regulátor, Nevada špecifikuje atletickú komisiu, uznáva vyvíjajúcimi sa politikami.

NSAC už mnoho rokov spolupracuje s odbornými bojovníkmi Cleveland Clinic Center Center Blacts Health and Wellness. Výskumná štúdia zdôrazňuje včasnú identifikáciu neurokognitívneho poklesu, ako aj predpoveď dlhotrvajúcich neurologických dôsledkov pre odborných bojovníkov.

Tento týždeň Nevada špecifikuje atletickú komisiu, ktorá bola ovplyvnená informáciami vyrobenými zo štúdie, podnikla kroky pozitívnym smerom, ktoré oznamujú ďalšie diagnostické kroky pre bojovníkov, ktorí chcú mať licenciu v štáte.

Okrem súčasných lekárskych požiadaviek bude NSAC teraz potrebovať všetkých bojovníkov, aby prešli hodnoteniami využívajúcimi aplikáciu Cleveland Center C3. Tento nástroj, mobilná aplikácia, ktorá sa používa na hodnotenie príznakov otrasov mozgu, poskytuje základné vyhodnotenie motorických aj kognitívnych funkcií. Potom je možné vykonať opakované testovanie, aby sa stanovil praktický pokles, ktorý spĺňal otrasy alebo opakovanú sub-konsívnu traumu. Regulátory, ako je NSAC, potom môžu tieto údaje využiť na určenie, či je konkurent v tvare nepretržitého licencie alebo či je čas, aby bojovníci zavesili rukavice.

NSAC si zaslúži úverovú históriu pre toto proaktívne opatrenie. Napísal som kompenzáciu požadujúcu kópiu novej politiky. Tento krátky článok aktualizujem pomocou znenia politiky, keď reagujú.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Povolila Nevada rukavice 8oz pre McGregor proti Mayweather výmenou za športové memorabilia? 17. augusta 2017
Najnovší komisár NAC informoval o histórii „neprofesionálneho správania“ 8. novembra 2016
Asociácia lekárov Ringside voči NAC – č. 8 oz rukavice pre McGregor vs. MayweatherAugust 15, 2017 s 2 komentármi

Leave a Reply

Your email address will not be published.