, s ťažkým časom „aby ste sa spustili? Mám nejaké návrhy, ako presne to, ako sa inšpirovať, aby ste sa dostali von a bežali dnes! (Alebo možno zajtra ráno, nerozumiem vášmu životu.) Skontrolujte tieto koncepty a tiež mi pochopte, či máte trik, aby ste sa dostali von z dverí!

Moje najnovšie videá

5 minút beh zahrieva a
Rýchlo sa zahriať pre bežcov. 5 minút bežec sa zahrieva pred behom. Presne ako sa pripraviť na beh. Návrhy, čo robiť pred spustením

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
05:34

5 návrhov, ako vás spustiť

1. Rutine to – realisticky

Vložte vo svojom kalendári – kedy, ako aj kde, ako aj pre presne to, ako dlho to skutočne funguje vo vašom živote. To môže znamenať 30 minút, trikrát týždenne. Môže to znamenať iba pracovné dni alebo cez víkendy. Môže to znamenať, že môžete robiť iba dlhodobý každý týždeň. Čokoľvek však môžete urobiť – urob to.

Stanovte sa na úspech tým, že urobíte čas na beh. Vložte ho do kalendára alebo ho pridajte do svojho zoznamu „Do“.

Potom si tieto návštevy udržiavajte so sebou. Možno budete musieť vyrobiť čas na to, že sa prebudíte o niečo skôr alebo preskočte potešenú hodinu, avšak ak je to niečo, čo chcete urobiť, potom ho prepracujte do svojho života.

Naozaj nezáleží na tom, či bežíte denne alebo trikrát týždenne alebo každý piatok. Na čom záleží oveľa viac, je to, že ste oddaní a konzistentní, rovnako ako s ním zaobchádza s prioritou.

2. Buďte pripravení.

Urobte si čo najjednoduchšie pre seba, aby ste vystúpili z dverí prípravou všetkého, čo vyžaduje vopred.

Uložte si bežecké oblečenie večer predtým.

Nechajte kávu pripraviť sa ráno variť.

Ak bežíte po práci alebo inštitúcia, máte po ruke občerstvenie, aby ste mali chvíľu pred spustením.

Ak využijete tašku Fitness Center – preložte ju, keď dostanete dom s čímkoľvek, čo potrebujete na nasledujúci deň.

Udržujte všetky svoje „bežiace must-haves“ na jednom mieste-pripravené na to, aby ste sa dostali!

Mám kôš so všetkým svojim bežeckým výstrojom na jednom mieste. Táto metóda presne chápem, kde sú moje hodinky Garmin, fľaša na vodu, behový opasok, priezor, bežecké slnečné okuliare, ako aj iné náhodné bežiace veci.

Keď som pripravený spustiť, modifikáciu, ako aj potom, potom sa vydám do svojho bežeckého koša, aby som získal čokoľvek, ako som vonku.

3. Odmeňte sa novou hudbou, novým bežeckým výstrojom alebo niečím iným, vďaka ktorému sa na ňu pozriete dopredu.

Existuje dôvod, prečo podplatíme deti, kamarátov, ako aj značných ostatných s dobrotami, masážami, poskytujú, ako aj ďalšie odpustky, keď sa ich snažíme prinútiť, aby niečo urobili – funguje to.

Zatiaľ čo niektorí odrádzajú s potešením s jedlom, nie som proti nemu. Existuje však veľa ďalších metód, ktoré sa môžete podplatiť, aby ste sa dostali z dverí:

Aktualizujte svoj zoznam skladieb pomocou svojich preferovaných skladieb

Získajte nový pár bežeckých topánok alebo iného výstroja, vďaka ktorému vás vzrušuje

Doprajte si masáž, ak spustíte XX Times za jeden mesiac

(Hej, neposudzujte. Zdieľal som to s Vegas.)

4. Vypracujte zodpovednosť.

Ak ste trochu záludní a dokážete overiť preskočenie behu z akéhokoľvek druhu dôvodu, ktorý môžete vyžadovať nejakú ďalšiu podporu, aby ste sa dostali (a udržali ste čestní).

Zvážte zdieľanie svojho cieľa s priateľmi, domácnosťou alebo na sociálnych médiách.

Nájdite kamaráta (osobne alebo online), ktorý tiež beží, ako aj spýtajte sa, začnite dialóg o behu. Ak sa spýtate: „Ako sa dnes behal?“ S najväčšou pravdepodobnosťou sa vás spýtajú späť, rovnako ako nechcete uviesť „môj psí psí jedol moje bežecké topánky, aby som nemohol ísť …“.

Ak nemáte bežeckých kamarátov – odhalte svoj cieľ v sociálnej sieti. Nezáleží na tom, či má tento týždeň alebo denne bežať 3 dni alebo denne po zvyšok roka – zverejnenie vašich cieľov a aktualizácia vášho rozvoja vám môže pomôcť udržať na ceste aj čestne.

Registrácia na preteky je ďalšou fantastickou metódou na zodpovednosť! Ak máte preteky, musíte zostať na ceste s tréningom. To pomáha inšpirovať a udržať vás v chode, keď existuje legitímny dôvod na spustenie (aj keď tento dôvod je, že sa v deň pretekov nechcete zahanbiť).

5. Predstavte si alebo použite mantru.

Pamätáte si, kedy ste naposledy mali skutočne skvelý beh? Verte späť k tomu behu, kde ste sa cítili veľmi rýchlo a napájaní! Najlepšie je skvelý bežec!

Keď máte ťažký čas, aby ste sa utiekli, verte späť do fantastického behu. Pokúste sa tam ešte raz predstaviť – bzučanie endorfínmi a pýchou. Ako ste sa presne cítili po tomto behu?

Silný. Šťasný. Pod napätím. Hrdý. Rýchlo. Zdravé…. Dajte slovo na tento beh.

Zatvorte oči a uvidíte, ako dokončujete fantastický beh. Predstavte si, ako sa budete cítiť, keď skončíte.

Je ťažké dostať sa z dverí, keď ste vyčerpaní, ako aj v nálade na beh. Keď sa však zameriavate presne na to, ako skvelé budeteCítite sa, keď je jednoduchšie začať.

Môžete tiež využiť mantry alebo silové slová, aby ste dostali hlavu do hry. Opakujte svoju preferovanú motivačnú frázu, ako aj pre seba, keď sa natiahnete alebo sa zahrievate.

Vyhľadajte motivačné účty Instagramu, ktoré s vami hovoria.

Vytvorte stránku Pinterest s motivačnými frázami, ktoré vás ukončia.

Pozrite sa na Facebook, ako aj „ako“ aktualizácie podmienok z behov iných ľudí v ten deň.

Čokoľvek vás potrebuje, aby ste sa dostali do bežiaceho myslenia – urob to.

P.S. – Advokare jesenné obľúbené položky sa teraz ponúkajú na mimoriadne obmedzený čas.

Ak chcete, aby sa pumpkinový bielkovinový prášok alebo perníkové bielkovinové tyče rýchlo rýchlo rýchlo!

Otázka: Ako sa presne dostanete, keď sa to jednoducho necítite?

Pošlite mi zošit

3Save

Zdieľanie je starostlivosť!

3
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.