od Matta Weik

Trh s kulturistikou, ako aj susedstvo bol v poslednej dobe v veľmi teplom – čo je hlavne z hlavných médií. ESPN, TMZ, ako aj to, ako sú všetci neočakávaní profesionáli v našom priemysle. Čo je moja rukoväť? Idem ti to povedať. Kulturista bude vždy cieľom. Avšak ako spoiler upozornenie na to, čo sa dá nájsť v tomto článku, verím, že musia všetci STFU.

Zostaňte vo svojom jazdnom pruhu
Verím, že je úprimne vtipné, že ESPN chce vyhodnotiť všetko nepriaznivé, ktoré sa deje vo svete kulturistiky. V čase, keď zomrela bohatá klana, ako aj Dallas McCarver, rýchlo hádzali kamene v našom susedstve tým, že uviedli, že to bolo kvôli steroidom – akoby pochopili vec alebo dva o našom trhu (alebo dokonca steroidoch). Pozri, nebudem tu sedieť a predstierať, že steroidy neexistujú v našom priemysle, avšak sú tiež vo všetkých športoch, ktoré pokrýva ESPN – je to len skryté, ako aj lepšie zabezpečené. Títo športovci majú tiež veľa stratiť tým, že sa chytia, takže sú múdrejší s využitím peds.

Je to skôr komické. Ako keby ESPN mal nohu, na ktorú sa postaví po tom, čo vylúčili vyhlasovateľa menom Robert Lee, pretože zdieľa meno s generálom Konfederácie, pretože nechceli ublížiť pocitom jemných snehových vločiek v našom národe. poskytnúť mi prestávku.

Sú to presne tí istí ľudia, ktorí pokrývajú pravopisné včely, ako aj pokerové turnaje – akoby to boli športy a musia byť na ESPN. Moja správa pre ESPN je, že ak ste online v sklenenom dome, nemali by ste hádzať kamene, nevedomý dôvod siete. Chcete byť hyperkritický v našom priemysle, napriek tomu máte skôr niekoľko kostrov vo svojom vlastnom šatníku. Možno musíte dať svoj čin dohromady skôr, ako chcete začať obviniť z trhu, o ktorom ani nič nepokrývate, ani nič nerozumiete. S najväčšou pravdepodobnosťou ste sa museli pozrieť, kto Dallas aj Rich bol predtým, ako sa zaoberal príbeh ich úmrtí.

A TMZ, presne ako by sme si na tieto mačky nepamätali? Ľudia, ktorí chcú prepustiť 911, nás kontaktujú s verejnosťou, akoby tým robili tento národ vynikajúcou službou. Presne ako nízko vyžaduje, aby ste si kúpili, aby ste získali kliknutia na svoj web, aby ste vyžadovali, aby ste vyhodili telefónny hovor od jasne rozrušeného chlapa, ktorý volal po objavení Dallasu v jeho kuchyni? Zdvíha sa niektorí jednotlivec v TMZ?

Jednoduchý cieľ
Prečo je kulturista tak veľmi skúmaná? Pretože je to jednoduchý cieľ. Novinári, ktorí skutočne nemajú žiadne zručnosti, majú tendenciu vyberať ovocie s nízkym zavesením, aby hovorili, ako aj zložení, pretože nechápu presne, ako ísť von, ako aj objavovať príbehy, ktoré skutočne prinášajú hodnotu americkým ľuďom. Je to naozaj smutné. Rovnako ako som využil na rešpektovanie ESPN a TMZ hore, až kým sa nezačali skloniť pod spodinu.

Tu by som sa chcel stať. Ideálne, teraz, tento mimoriadne okamžitý, chcel by som, aby NFL (alebo akýkoľvek typ odbornej atletickej organizácie) vykonal povinný test na lieky na každom športovcovi. Chceš vidieť, ako sa Buttoles zvrhli? Povedzte všetkým týmto športovcom, že sa kontrolujú na lieky (to zahŕňa využitie PED a steroidov) v oblasti, ktorá je teraz ideálna, bez akýchkoľvek upozornení. Ach človeče. Videli by ste, že športovci sa okamžite menia ekologické a biele. Chcete vidieť, ako ľudia stratia milióny dolárov? Otestujte ich na lieky, ako aj na peds, ktoré ak prestanú pracovať, môžu byť pozastavené alebo zakázané hrať. Nechal by som si pripraviť svoju tašku popcornu na to, keď sa mená začali poskytovať všetkých tých športovcov, ktorí zlyhali test.

Chcete vidieť, ako Amerika zapínala svoje preferované športy? Pozrite si funkciu výsledkov v a objavte, aby vaši preferovaní športovci neboli tak pučiacich čistí, ako ste verili, že sú. Teraz sa vráťte a skúste hovoriť o trhu s kulturistikou po tom, čo sa výsledky vykazujú. Verte, že klamem? overte mi zle. K tomu motivujem všetkých komisárov atletických organizácií. Ak je váš šport tak pučiaci čistý, nemusíte mať problém s tým, ako aj jeho implementáciu, však? Alebo máte niečo, čo si vyžaduje, aby ste sa skryli, pretože bez toho, aby sa športovci zväčšovali, rýchlejšie a silnejšie, presne, akú zábavu by bolo pozerať? Nehovoriac o tom, že zlí športovci by vyžadovali rýchlejšie zotavenie od únavy a zranení, aby sa zabezpečilo, že ľudia stále dostávajú lístky, ako aj napĺňajú sedadlá na štadiónoch, ako aj na arénach.

Je pravda, že šport (alebo sprievod) kulturistiky sa vo všeobecnosti vyvíja na využití anabolických. Ak ste si vyskúšali minulé moje články o tejto téme, pochopili by ste, že by som sa mohol starať menej, ak tieto veci využívajú. V skutočnosti mi nestarám, či nejaký typ odborníka využíva anabolicky alebo peds. Áno, chápem, že je to nezákonné. hrebeňWever tak vedie opitý, ale ľudia to robia každú noc v tejto krajine. Nehovorím, že je to správne, avšak poďme telefonovať rýčom rýč a súhlasím s tým, že tieto veci sa vyskytujú oveľa častejšie, ako sa uvádza.

Kulturisti majú nepochybne niekoľko najlepších genetík na planéte, napriek tomu však vyžadujú trochu zlepšenie, aby si dali oveľa viac hmotnosti ako osoba stojaca vedľa neho (alebo jej) na pódiu. Je to povaha zvieraťa. Máte hráčov kariet, ktorí počítajú karty, ktoré sa uvažujú o podvádzaní, ktoré je neohlásené. Existuje veľa príkladov, ktoré tu môžem využiť, avšak nakoniec kulturista vždy zostane cieľom nepriaznivej diskusie.

Myslím, že sa môžete len pozrieť na dnešných kulturistov, ako aj uznať, že nie je presne „prirodzené“ vyzerať týmto spôsobom. Presne, koľko ľudí vidíte každý deň, ktoré sú viac ako 250 libier a roztrhávajú? Nie veľa, aj keď vidíme veľa ľudí vo veku 250+ libier (ktorí majú nadváhu) chodia po našich uliciach. Je to ako vidieť človeka žijúceho pod mostom a tiež uviedol, že je bezdomovec. Žiadne si, veríte, že tam spí, pretože bol práve opotrebovaný tak, ako potreboval zdriemnutie?

Nepáči sa mi pravda, že som dokonca potreboval urobiť tento príspevok na ochranu kulturistiky, ale niekto musí stáť rovnako ako pokrytci, ktorí hlásia veľmi neobjektívne správy. Ľudia, ktorí majú program na porazenie nášho trhu, nie sú iným dôvodom, ako to nerozumejú tak, ako sa nestarajú. Veľa ľudí, ktorí hovoria o našom trhu, je lenivých – samy o sebe ani nefungujú. Napriek tomu chcú tento trh strčiť palicami a smiať sa, akoby robili svetu vynikajúcu službu tým, že komentujú smrť športovcov, o ktorých nikdy nehovorili.

Na záver, ak chcete hovoriť o kulturistike, ako aj o priemysle, pokračujte. Určujete zjavné, napriek tomu, že nevediete dostatočné na to, aby ste ignorovali všetko, čo sa deje za zatvorenými dverami v akomkoľvek type konkurenčného športu dnes. Ak chcete ísť von a oznámiť, že trávnik je ekologický, ako aj obloha je modrá, musíte si uvedomiť, že ste pod mikroskopom. Aký program sa snažíte presadzovať zadaním zrejmého? Aj keď určíte zrejmé, tiež sa otvárate na kontrolu, ak nikdy nehovoríte v súvislosti s týmto priemyslom.

TMZ, ESPN, robte si poznámky. Ak chcete hovoriť o našom priemysle, choďte do toho. Ale oveľa lepšie sa pozriete na oznámenie všetkého skvelého, čo aj trh robí. Odmietate predviesť 60+ ročných, ktorí stále zápasia, a vyzerajú oveľa lepšie ako ľudia polovicu svojho veku. Takže, keď skončíte s vytiahnutím hlavy z zadku, otvorte oči na obrovský obrázok – nie je to všetko nepriaznivé ako to, čo sa snažíte vykresliť. To však nikdy neuvidíte. Je rovnako jednoduché podať správu o téme, že nemáte žiadnu mieru záujmu o pokrytie a chcete, aby ste za ňou podrobili všetky „zlo“.

Leave a Reply

Your email address will not be published.