Práve som spustil Disneyland Half Marathon! Som nesmierne rád, že som sa pripojil k regionálnemu charitatívnemu tímu všetkých 4 mladých, aby som urobil tento závod Disney. Poďakujte vám všetkým, ktorí darovali. Práve tu sú výsledky, ako aj rekapitulácia viac na mojom bežeckom kostýme už čoskoro!

Včera som si vyrobil svoj kostýmy spiaceho krásy. Sukňa, ako aj rukávy rúk pochádzajú z tímovej iskry. Rock !!
Moje najnovšie videá

Učenie sa z chudobného behu
Zlé zjazdovky sa vyskytujú – presne tu je to, ako som sa pohyboval okolo toho, ako aj objavený z môjho ďalšieho behu. Tip, ktorý vám pomôže, skončil ako oveľa lepší bežec tým, že ste neutrálnym divákom vášho tréningu.

Viac videí

0 sekúnd po 3 minútach, 48 sekúnd

Nahor
Memoir Jessica Simpson – recenzia otvorenej knihy
06:05

Živý
00:00
08:21
03:48

Pred pretekám som mal ľadovú kávu, niekoľko ryžových koláčov s PB, ako aj banánov, ako aj niekoľko mojich obľúbených doplnkov predbežného behu.

Potom to bolo preč na začiatočnú líniu! Som online v oblasti Orange, ako aj v regióne Orange, ako aj v 4:00 (pravdepodobne jediný čas, keď nie je prenos), takže sme sa dostali pomerne rýchlo. Existovala zostava vozidiel, aby sa dostala na parkovaciu štruktúru automobilov, ale je relatívne dobre organizovaná. Buďte trpezliví a na to povoľte čas.

Disneyland Half Marathon Race rekapitulácia

Závod sa začal o 5:30, takže na začiatku bol stále temný, ako aj na asi polovicu závodu. Pri fotografovaní majte na pamäti. Veľa z mojich fotiek pretekov vyšiel rozmazané, pretože som s najväčšou pravdepodobnosťou trochu neistý stredný beh. Stále ich však zdieľam od behu so skúsenosťami v Kalifornii, ako aj Disneyland je taký zábavný a úžasný!

Závod sa začína v centre mesta Disney a najskôr zasiahne zážitok z Kalifornie. Beh za pamiatkami, ktoré sa rozsvietili, je magické.

Z ca Skúsenosti ste bežali do Disneylandu.

Po štýlových parkoch sa vydáte na prehliadku Anaheimu. Podpora davu je fantastická – najmä premýšľanie o tom, ako skoro je to pre tento závod!

Jednou z najlepších častí je beh s anjelským štadiónom. Skontrolujte, či je môj Instagram jeho video!

Rovnako som spokojný s niekoľkými návštevníkmi, ako aj videl môjho spisovateľa blogu PEEP / Blog Sharp Endurance Mid Race! Urobil z nás akčný výstrel!

Nakoniec sa vrátite späť do centra Disney na veľké finále! Dokončil som za necelé 2 hodiny. Je to relatívne plochý program s najpravdepodobnejšími 3 kopcami pekných veľkostí. Pri behu, ako aj skvelých povzbudzujúcich sekcií od regionálnych roztlieskavačov, ako aj tanečných skupín. Niekoľkokrát som sa zastavil, aby som fotografoval aj videá.

Po prekročení povrchovej čiary je super organizovaná. Dostanete svoju medailu, môžete fotografovať, získať vodu, ako aj potom sú odovzdané Goody Box s jedlom. Preteky Disney sú drahé, avšak Run Disney je super organizovaný so všetkými podrobnosťami o začiatku, ako aj s cieľom.

Disneyland Half Marathon hotoval tak dobre!

Konečné výsledky: 1:58:23 tempo: 9: 01/míľa

A teraz oslavujeme !!

Stále môžete darovať detskému úradu tu. Ak uvažujete o tom, že s nimi spustíte La Marathon – skontrolujte túto stránku a choďte na ňu!

Ste pripravení zaregistrovať sa ako tím All4Kids Marathon Runner? Si náš hrdina! Registrácia sa oficiálne otvára 1. septembra 2015.

Otázka: Čo robíš tento víkend práce ??

Povedz mi niečo dobré.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Mali by ste sa natiahnuť alebo peniť po behu, ako aj OC Half Marathon Rekap podcast 79

Mali by ste sa natiahnuť alebo peniť po behu, ako aj OC Half Marathon Rekap podcast 79

Výsledky OC Half Marathon, ako aj rekapitulácia. Tipy na deň závodu, ako aj hodnoteniekurz. ako aj penové valcovanie verzus rozťahovanie – čo je B

Irvine Half Marathon Výsledky, ako aj bahenný beh?

Irvine Half Marathon Výsledky, ako aj bahenný beh?

Irvine Half Marathon Race rekapitul a výsledky. Hlavné body z výstavy, parkovania, kurzu, počasia, publikovania závodných osláv, ako aj Mor

Výsledky polovice maratónu surfovať a rekapitulovať

Výsledky polovice maratónu surfovať a rekapitulovať

Surf City Marathon, ako aj polmaratónske výsledky, ako aj rekapitulácia. Obrázky, ako aj zábava z polovice maratónu v Huntington Beach

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

Najlepšie mesto Ameriky (San Diego) Half Marathon Race Výsledky, ako aj rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

šnurovanie Irvine Half Marathon

šnurovanie Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Oranžová oblasť prevádzkuje polovicu, 5K, výsledky relé, ako aj rekapituláciu. 2019 Lace Up Run Race Disc

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica maratónskych pretekov rekapitulácií, ako aj preskúmanie. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Program, ako aj hodnotenie rasy, ako aj tipy pre

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.