00:00
00:00
00:00

Podcast: Prehrajte v novom okne | Stiahnuť ▼
Prihlásiť sa na odber: Apple Podcasts | Podcasty Google Stitcher | Rss
Moje najnovšie videá

5 minút beh zahrieva a
Rýchlo sa zahriať pre bežcov. 5 minút bežec sa zahrieva pred behom. Ako sa pripraviť na beh. návrhy, čo robiť pred spustením

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 2
01:45

Živý
00:00
08:21
05:34

Ahoj! Dnešný podcast RER odpovedá na niektoré z otázok, ktoré som dostal po hromade na Miles Challenge. Vydal som prieskum pre vašu spätnú väzbu a budúce potreby. Existovala aj sekcia pre otázky! Takže dnes odpovedám na 5 vašich otázok týkajúcich sa behu, stravovania a sociálnych médií.

Táto epizóda je otázkami a odpovedcami a je plná veľmi užitočných návrhov a usmernení vrátane: 22 vecí, ktoré treba urobiť, keď ste zranení alebo nemôžete spustiť! a 7 spôsobov, ako zostať zdravý pri tréningu na maratón.

Ak pre mňa máte akékoľvek otázky – pošlite ich! Kontaktné informácie sú v dolnej časti tohto príspevku.

1. Otázka: – Najťažšou časťou pre mňa je presadzovanie mojej úrovne pohodlia. Som trochu zaseknutý a neviem, ako to premiestniť. Pomoc!? Je to otázka?

MONICA: Áno, otázka znie … Ako sa môžem premiestniť za svoju úroveň pohodlia?

Najprv by som zistil, čo vás zastaví, aby ste presadili svoju úroveň pohodlia.

Posúvanie okolo úrovne pohodlia. Vystrašite sa alebo máte obavy, že sa váš srdcový rytmus vylepšuje alebo sa vyvíjate z dychu? Aby som sa cítil odradený, keď je to ťažké, akoby som v tom nie som dobrý? Je to len nepríjemné, pretože ste robili niečo tak dlho, že keď sa začnete cítiť, akoby ste boli vyzvaní, je to inštinkt, ktorý sa trochu stiahne, pretože si myslíte, že to možno robíte zle? Zistite, prečo sa nemôže posunúť minulosťou, ktorá vám to pomôže opraviť.

Vyberte – chcete pracovať na rýchlosti alebo vzdialenosti?

Zistite svoju typickú úroveň úsilia.

A aby ste vám poskytli užitočný príklad, tu je malé cvičenie a presadzovanie okolo vašej zóny pohodlia počas behu … Najprv vyhodnotte, aká je vaša typická úroveň úsilia pri behu.

Na stupnici 1 až 5… 1 = sedenie /2 = chôdza /3 = ľahký beh /4 = závod /5 = beh na svoj život

25% sa chystá na prechádzku / 50% je ľahký beh, ktorý by ste mohli udržiavať / 75%, je to lepšie / 100%, je rovnako rýchly, ako môžete utiecť pred medveďom.

Počas vášho behu po zahriatí uprostred jazdy by som ho posunul na úroveň na Fartlek, takže si naozaj neprispievate svoj čas, ale tlačíte si o 10 až 25% viac. Je to ako keď robíte triedu rotácie a zvýšite odpor, je to ťažšie, ale robíte to isté.

Ako urobiť podcast Run Fartlek

2. Otázka: Čo vás motivuje k tomu, aby ste si stále vyberali blog a sociálne médiá?

MONICA: Existujú dva veľké dôvody, prečo sú hlavným dôvodom, je to, že sa mi to naozaj páči! Naozaj milujem spojenie so všetkými. Mám pocit, že máme virtuálnu bežeckú skupinu a som skutočne nadšený, keď ľudia zazvonia a hovorím, že som ich motivoval, aby sa prihlásili na preteky, alebo sa chystali preskočiť svoj beh, ale keď som ich videl, že som ich prinútil urobiť, aby to urobili .

Druhým dôvodom je to, že takto zarábam peniaze-blogovanie, sociálne médiá, selfies, podivné živé videá, la-di-da. Veci sa menia neustále a blogovanie a sociálne médiá sú dnes veľmi odlišné v porovnaní s tým, keď som začal, a odteraz sa bude veľmi líšiť rok alebo dva! Takže je to vzrušujúce a udržuje ma na nohách. Tiež – je nevyhnutné poznamenať, že mám čas, pretože to nezaoberám okolo inej práce.

Myslím, že by som z toho urobil prioritu, aj keby to nebola moja práca, pretože sa tým skutočne teším! Ale ak by som niekedy nebol motivovaný, buď by som sa snažil, aby som to urobil, alebo si našiel inú prácu.

Pozrite sa na epizódu o tom, ako blogeri zarábajú peniaze nižšie. Ak sa o tom zaujímate oveľa viac, dajte mi vedieť. Cítite sa úplne zadarmo, aby ste sa pýtali na akékoľvek otázky, takže viem, či ste len zvedaví na zákulisia alebo chcete nejaké návrhy, ako blogovať, podcast alebo robiť sociálne médiá na plný úväzok.

Ako blogeri zarábajú podcast Money

3. Otázka: Ako zostanem zdravý pri tréningu na maratón?

MONICA: Myslím, že naznačujete, ako zostať zdravý, ako by ste sa nechali chorý alebo sa necítiť dobre. Hovorím to stále, ale naozaj verím, že = správne palivo a odpočinok sú také dôležité.

Ak prevádzkujete tonu, pýtate sa veľa svojho tela a vyčerpávate svoje zdroje, takže sa musíte vrátiť. Obnovte všetky tieto zdroje fyzické aj duševné, ktoré používate počas maratónového výcviku. Je to ako zmeniť ropu každých 3 000 míľ vo vašom aute – okrem pridávania plynu. Existujú malé denné úlohy, ktoré môžete urobiť, aby ste zostali zdravé a väčšie týždenné alebo mesačné veci, ktoré pomôžu.

Ako zostať zdravý počas maratónskeho tréningu:

Urobte oddych a zotavenie prioritou. Odložte si čas na všetky veci, ktoré sú potrebné, ktoré sú potrebné.

Zostaň pozitívny.

Zaobchádzajte so svojím telom ako so športovcom.

Dobre najesť. jesť dosť. Jedz zdravo.

Správny odpočinok – sLeep, spánok, ľahké a podobné … Dostaňte dostatok spánku v noci. Podľa potreby sa zdriemnite. Ak to bude na vašom tele príliš ťažké, sa rozhodnite z extra cvičenia.

Podľa potreby vezmite vitamíny a doplnky. (Vždy sa porozprávajte so svojím lekárom o akejkoľvek novej strave alebo cvičení.)

Počúvajte svoje telo. Rešpektujte, čo vám hovorí.

4. Otázka: Ako držíte svoj bežný príspevok? Snažil som sa to urobiť pre svoju fotografiu víťazstva a asi spadol. Je to oveľa ťažšie, ako vyzerá. Lož

MONICA: Mám skvelý návrh na vyváženie, ktoré funguje pre moju bežeckú pózu a pre ďalšie rovnovážne cvičenia, keď ste na jednej nohe. Táto otázka ma nadchla, pretože mám v tom tajomstvo a je založená na niečom, čo som sa naučil v roztlieskavačke. Kedykoľvek robíte niečo, kde vyvažujete na jednej nohe, môžete si udržať rovnováhu tým, že si predstavujete, že ste nasávaní cez veľkú slamku. Keď ste jednou nohou, máte tendenciu začať sa kolísať jedným spôsobom a potom sa vytiahnete druhým smerom, aby ste ho vyvážili, ale to nie je spôsob, ako ho opraviť. Keď začnete kolísať – potiahnite rovno, akoby ste boli nasávaní priamo do oblohy cez slamku.

Páči sa mi to, pretože to funguje pre behúcu pózu, funguje to pre pózu stromov v joge a je to v živote. V niektorých prípadoch sa začneme príliš nakláňať jedným spôsobom … Napríklad: ak začnem chodiť z koľajníc a jesť veľa haraburdí. Mám sklon sa chcieť pritiahnuť na druhú stranu a robiť očistenie alebo vyrezať cukor a sacharidy a úplne urobiť opak !! To nie je rovnováha – len sa hodí opačným smerom. Oprava vašej rovnováhy znamená návrat späť do stredu.

5. Otázka: Práve som začal bežať po tom, čo som stratil 50 libier a zranil som nohu. Ako zostanete motivovaní pri zranení?

Čo môžeš urobiť?

22 vecí, ktoré musíte robiť, keď máte zranenie alebo nemôžete bežať …

Zúčastnite sa na cvičenie bezprostredne (ak vás lekár schváli).

Príprava jedla a/alebo zlepšenie vašej stravy.

Strávte kvalitný čas so svojimi ľuďmi.

Dobrovoľník.

Zavolajte priateľovi.

Pošlite svoju rodine a priateľom kartu alebo list poštou.

Prejdite a organizujte staré fotografie alebo papiere.

Choďte do múzea.

Preskúmajte najlepšie sushi alebo iné jedlo vo vašom meste.

Buďte cestovateľom vo vašom meste a každý týždeň navštívte niečo iné.

Vezmite si triedu farby a červeného vína (viem, že potrebujem drink, keď nemôžem utiecť!)

Doprajte si jedlo alebo nápoje vonku a jednoducho si oddýchnite a ľudia sledujú.

Napíšte knihu?

Čítať knihu! Pripojte sa k knižnému klubu.

Vymazať.

Zorganizujte svoju skriňu.

Naučte sa, ako vyrobiť Pad Thai! (Potom ma pozvite.)

Napíšte zoznam vedier.

Urobiť prikrývku.

Vezmite novú triedu v telocvični.

Naučte sa hrať celú pieseň na gitare alebo klavíri za 8 týždňov.

Prejdite si všetky správy Instagram a Facebook Run Run Eat Real a zanechajte vtipné komentáre, takže ich uvidím neskôr a smiať sa. Vďaka.

>>>> Máte nejaké ďalšie nápady? Nechajte ich v komentároch!

Urobte si zoznam všetkých aktivít „Mal by som …“ alebo „Vždy som chcel …“. Hromada papierov? Staré fotografie? Múzeum. Pošlite svoju rodinu alebo priateľom poznámkou poštou. Každý deň nový človek.

Vykopajte si kalendár tréningu. Vymeňte to na 8 týždňov Zen… 8 týždňov dobrovoľníctva…. 8 týždňov pripojenia…. 8 týždňov a 2 knihy…

Máte pre mňa otázku? Zanechajte správu na riadku hlasovej schránky RER alebo mi pošlite e -mail na adresu rueatrepeat@gmail.com

PS – moje komentáre pre darčekové darčeky PUR Water včera nefungovali. Takže ak ste ešte nemali možnosť vstúpiť do súťaže … Skontrolujte ju!

Pošlite mi zošit

70 -posun

Zdieľanie je starostlivosť!

70
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Ako a prečo niekoho zrušiť na podcaste v sociálnych médiách 110

Ako a prečo niekoho zrušiť na podcaste v sociálnych médiách 110

Mali by ste sa vám zrušiť na Instagrame alebo na Facebooku? Prečo. Kedy. a how na nesledovanie láskou. Starostlivosť o seba a vaše sociálne médiá

Prečo som prvýkrát išiel na terapiu a čo sa stalo, pretože podcast 109

Prečo som prvýkrát išiel na terapiu a čo sa stalo, pretože podcast 109

Prečo som išiel na terapiu a môj príbeh o tom, ako som našiel terapeuta a moje myšlienky. Prvý maratón bežec na jej P

7 tajomstiev na spustenie najlepšej virtuálnej pretekov Part 2 – Podcast 124

7 tajomstiev na spustenie najlepšej virtuálnej pretekov Part 2 – Podcast 124

Ako spustiť svoj najlepší virtuálny závod. 7 Návrhy na spustenie virtuálnej rasy. Run jesť opakovať podcast 124 – časť 2 Virtual Race Ser

Váš bežec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast

Váš bežec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast

Vaše otázky týkajúce sa behu, blogovania, vlasov, silového tréningu a ďalších! Odpovedám na všetky otázky, ktoré v tom prišli

Čo jesť pre lepší spánkový podcast 113

Čo jesť pre lepší spánkový podcast 113

Čo jesť a aké potraviny sa treba vyhnúť lepšiemu spánku. Registrovaný dietológ hovorí o podcaste Eat To Sleep. Plus i Shar

Otázky a odpovede na Run Eat Eat Opere Visors, Podcasty a dni zotavenia

Otázky a odpovede na Run Eat Eat Opere Visors, Podcasty a dni zotavenia

Ako dlho sa zotavíte po polmaratóne? Spustil môj prvý plný maratón a premýšľal, ako dlho si vzlietnete … návrhy pre

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.