Ahoj, presne ako sa máš? Som celkom skvelý, až na to, že som veril, že som včera v noci zavraždený, rovnako ako som skutočne prekvapený, že som nemal úzkostné poruchy a/alebo sa policajti ukázali rovnako ako môj dom … som si celkom istý, že môj Srdce stále preteká!

Chápem, že sa neočakáva, že viníte trpiaceho, ale za túto pokus o vraždu beriem plnú povinnosť … na sebe. Vysvetlím.

Stále som veľmi v skutočných podcastoch trestných činov a v poslednej dobe som počúval „spisovateľov zločinu“. Začali svoju show, aby sa zhovárali o sériovej sezóne 1, ako aj o tom, pretože pokryli vraždu, sériovú sezónu 2, dokumentárne filmy OJ, ako aj ďalšie veci týkajúce sa trestných činov spojených s popkultúrou.

Keďže medzi podcastmi, ako aj dokumentárne filmy, došlo k určitým prestotám, ako aj v dokumentárnych filmoch, Holds si prezerajú novú sériu HBO „Night of“.
Nebol som na tom pozerať, pretože hoci sa mi páči skutočný zločin, napätie, ako aj televízia nie sú mojím džemom. Priamo sa nevidím nič, čo by sa malo myslieť na „strašidelný film“ alebo premýšľať o „hororovom filme“. Každá jedna epizóda však v poslednej dobe venovala tejto šou značné množstvo času.

Ben, rovnako ako som využil na to, aby sme spolu prezerali televíziu, z toho však spadol za posledný rok a pol. Myslel som, že by to bolo niečo, čo by sa vám páči, rovnako ako potom by som pochopil, čo sa sakra deje, keď počúvam podcast „spisovateľov zločinu“.

Včera v noci sme si pozreli prvú epizódu. Bolo to dobré, avšak nie moja vec – vražda/napätie show, len ma tak dobre obťažujú. Rovnako aj keď to nebolo mimoriadne grafické, scéna ženy, ktorá bola zavraždená, bola skutočne hrozná.

V čase, keď skončilo, bolo veľmi neskoro, ako som rýchlo mizol, tak som išiel spať. Ben zostal rovnako ako veci Ben.

Som ľahký spánok, rovnako ako som sa využil na to, aby som veľa času spal sám. Takže keď sa Ben týka postele potom, čo už spím, kráča v priestore, ako aj uvádza: „Je to len ja“. Táto metóda sa mi nepokúša. Nikdy to nie je obrovský problém.

Včera v noci bol Ben unesený, ako aj vrah prišiel do spálne, aby ma zabil !!!!

Keď som si to uvedomil, vyskočil som, rovnako ako začal kričať, akoby ste nikdy predtým nikoho nepočuli. Vážne. Verím, že som ublížil svojim vlastným uší.

(Sidenote: Keď som musel dostať krv, prilákal som tretiu triedu, kričal som tak nahlas, že sestry uviedli, že ma ľudia v ďalšej budove môžu počuť.)

Našťastie sa môj kričiaci vystrašil od budúceho vraha … ktorý sa ukázal ako] Ben. Stále uviedol, že som „to som ja hun … som to ja“, keď som vyskočil z postele, keď som sa snažil kráčať smerom k svojmu útočníkovi. Nakoniec zapol svetlo, ako som uznal svojho budúceho útočníka.

Och, prepáč. Nevadí.

Áno, kričal som, akoby som bol napadnutý najintenzívnejšou, nekontrolovateľnou metódou, rovnako ako to bol len Ben!

Môj kňučanie sa zaoberalo traumatizáciou oboch, plus mačička, ktorej kožušina bola nafúknutá! Vegasove oči vrhali okolo vesmíru s pohľadom strachu a snažili sa zistiť, čo sa deje. Bad Vegas.

Ben ma objal rovnako, ako sa ma snažil upokojiť, ale bol som vážne tak rozrušený, že som veril, že sa chystám zvrhnúť.

A potom som sa cítil hlúpo.

Ben bol celkom presvedčený, že policajti prídu. Rovnako ako on bol vydesený a ohromený mojimi krikajúcimi schopnosťami.
Trvalo nám chvíľu, kým sme sa upokojili, rovnako ako potom sme sa o tom zasmiali. Wow! Aký v polovici noci vstávanie !!

Nakoniec som sa upokojil dostatočný na to, aby som sa vrátil spať. Keď som sa o pár hodín prebudil o pár hodín neskôr, mačička spala blízko postele a hneď ako som položil jednu nohu na podlahu, vyskočil a bežal do druhej miestnosti. Spal s jedným otvoreným okom! Verím, že obaja máme PTSD.

Morálkou príbehu je, že nemôžem vnímať, že sa prejavuje, ako aj najpravdepodobnejšia požiadavka zostať v prevádzkovaní podcastov odteraz alebo vyžadujem draka domáceho maznáčika. jeden z tých.

Dnes som sa zobudil, stále sa trochu otriasol, tak som sa vydal na prechádzku, rovnako ako som urobil nejakú jogu, aby som upokojil svoje čakry. Neverím, že ešte sú pokojné.

A teraz vyžadujem objavenie skvelého mačacieho terapeuta, ktorý pomáha Vegas prekonať traumu!

OTÁZKA: Veríte, že Vegas potrebuje teraz mačkovú terapiu?

Pošlite mi zošit

1Save

Zdieľanie je starostlivosť!

1
Pin

zdieľam

Tweetzdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina v deň odpočinku od behu. Čo robím, čo jem v deň odpočinku, ako aj ďalšie BTS bez behu

Neskorý veľkonočný lov konfiet vajíčok

Neskorý veľkonočný lov konfiet vajíčok

Prevádzka blogu Veľkonočné vajíčko. Návrhy na zábavné hľadanie konfetových vajec s mojou extrémne ryšavou zlatou retreiverom, ako aj zvukom

Top 11 častí Hamiltona Musical

Top 11 častí Hamiltona Musical

Top 11 najlepších citátov od Hamiltonu, ako aj moje preferované časti videnia Hamiltona osobne v Los Angeles Pantages

Váš bežec, Eater, návštevnícke otázky- Insta príbeh (2. január) Podcast

Váš bežec, Eater, návštevnícke otázky- Insta príbeh (2. január) Podcast

Vaše obavy z behu, blogovania, vlasov, výcviku výdrž, ako aj ďalšie! Odpovedám na všetky obavy, ktoré v tom prišli

Horšie ako nočná mora

Horšie ako nočná mora

Moje skúsenosti s nočnými hrôzami ako dospelý. Spustite aktualizáciu opakovaného života, ako aj zážitok z nočných terorov. Zdroje

Posledný ako list mojej mačke Vegas …

Posledný ako list mojej mačke Vegas …

Rozlúčte sa s mojím mačkou s názvom Vegas. Fotografie, ako aj blogové správy v hlavnej úlohe mojej preferovanej oranžovej mačky, stážistky, spolubývajúceho, ako aj Frie

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.