Nakoniec som spomenul, že dnes začínam svoju novú prácu. Naozaj o tom nechcem príliš hovoriť, pretože si nie som istý, či je s nimi úžasné, o čom by som mohol hovoriť, ale môžem vám povedať, že pracujem ako administrátor kancelárie v Orange County veľmi blízko môjho čoskoro byť novým bytom?

Táto pozícia je 30 hodín týždenne, takže budem mať čas pokračovať v práci v písaní a nakoniec dokončím štúdium na certifikáciu osobného školenia! Táto voľba práce je strategickým krokom pre všetky moje nové snahy – vrátane nastaveného času venovaného RER.
Moje najnovšie videá

High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle preskúmanie novej monografie dvojitého života drogového závislého. prečítajte si autor.

Ľahké knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek iné, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Zlatý retriever si neberie pilulky!
02:19

Živý
00:00
08:21
06:12

Čo to znamená pre RER:

– Počas nasledujúcich troch týždňov môže byť moje príspevky v týždni neskoro. Hej, lepšie neskoro ako nikdy, že?! (Prosím, povedzte áno.)

– Moje jedlá budú teraz „skutočnejšie“ v tom, že si myslím, že „skutočný život“ pre väčšinu ľudí znamená jesť na úteku/v práci/s časovými obmedzeniami. Dúfam, že ukážem zdravšie zabalené obedy a veľa občerstvenia.

– Dvakrát denne odpoviem na e -maily a komentáre a nastavím rozvrh, ako sa vrátiť ku všetkým do 24 hodín. vďaka za vašu trpezlivosť.

-V skutočnosti môžem mať fotky na blogu, kde som si dal na make-up a slušné obliekanie. Aspoň na prvý pohľad …

Som nadšený, že sa konečne usadí v Kalifornii, ale to sa v skutočnosti nestane až do augusta, keď sa presťahujeme na svoje miesto. Zatiaľ sa Ben a ja spolu pracujeme od mojej mamy. Spoločnosť určite robí jazdu príjemnejšou.

Predtým, ako som išiel na svoj prvý pracovný deň, som urobil 4,8 míľ. Nebol to najlepší beh, ale nebolo to najhoršie? To je to.

Raňajky boli perfektné 10 bagel so syrom LC a jablkom. Keď som sa dostal do práce, moji noví spolupracovníci mi priniesli „vítanú šišku“. Jedol som polovicu a potom som skočil späť na výzvu CFW.

Potom som strávil deň učením sa veľa nových vecí. Aj keď to nie je tvrdá práca, nová práca môže byť ohromujúca. Myslím, že budem v poriadku?

Jedol som obed, keď som čakal, až ma Ben príde vyzdvihnúť. V práci ma odložil, ale automobil som potreboval skôr, takže sme sa museli prepnúť.

Pozrite sa na moju novú tašku na obed a obrovskú fľašu vody! Milujte moju novú obednú maštu.

Balím túto vec plná dobrôt! Stretch Faktor mi tam pomáha viac občerstvenia!

Plus chobani pre bielkoviny.

V polovici popoludnia som mal nejaké čerešne. Tieto čerešne sú úžasné, musím znova nájsť tohto predajcu čerešní!

Po práci som bežal rýchlym spôsobom, než som vyzdvihol Ben z práce. Zatiaľ čo som mal nejaké mandle a cereálie. Tieto pakety sú mandle určite odkladajú môj hlad, lepšie ako akékoľvek 100 cal cookies.

Na L-O-N-G Drive domov som mal na mysli jednu náhodnú vec-tuniak. Bol som na misii tuniaka a prvá vec, ktorú som urobil, bola Crack Open a Can a zmiešajte ju s Mayom, Relish and Uhors.

Urobil som to priamo v mojej šalátovej miske a potom som pridal šalát, cibuľu, paradajky a hummustard.

Naozaj chcem dezert, ale musím vykopať jeden, ktorý nemá cukor. Sakra, kecy zadarmo týždeň!?!

Benov náhodný komentár dňa:

Ja: „Môj notebook je príliš veľký na to, aby som sa mohol nosiť. Mám dostať iPad? “

Ben: „Myslím, že nájdeme lepší spôsob, ako minúť 500 dolárov. Najprv by sme mali dostať iCouch alebo ItAble… “

Ha! Je to smiešne, pretože nemáme vôbec žiadny nábytok?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.