Total Body Stretch je nová služba na napínanie asistovanej na Massage Envy – tento týždeň som urobil 60 -minútovú reláciu hlavy na špičke. Nikdy predtým som nič také neurobil a bolo úžasné, keď som sa musel počas každého ťahu prihlásiť a premýšľať o tom, ako ďaleko som v tejto oblasti tlačil svoje svaly.

Natiahnutie je veľmi dôležité pre prevenciu a uzdravenie zranení. Hovorím o tom stále, pretože je to niečo, na čom sa naozaj snažím pracovať! Pozrite sa na príspevok, kde nájdete ďalšie informácie o stupnici napínania a ďalšie. #RUNEATREPEAT #ad
Moje najnovšie videá

Zhrnutie podcastu od 6. augusta
A tu je nové video s rýchlym rekapituláciou 3 podcastov, ktoré som včera počúval.
Podcasty sa zhrnú:

The Drama Club – Apríl 2018 epizóda o Monica Lewinsky a epizóda z júla 2018 o Conan O’Brien a Duchess z York Fergie. Zaujímavé veci!

Ráno Toast Podcast – Dnešná epizóda o horúcich témach vrátane E! Oznámenie, že prehliadka bude úplne zrušená (časy boli v poslednej dobe trochu prepnuté, ale teraz je koniec).

Juicy Scoop With Heather McDonald – Rozhovor s kapitánom Sandy z Dima Deck Stredomorstvo

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 26 sekúnd

Nahor
4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
04:31

Živý
00:00
08:21
07:26

Ahoj! Som super Bendy a nadšený, že sa dnes môžem podeliť o niekoľko tipov, ako sa s vami stretávať. Spolupracujem s Massage Envy, aby som sa dozvedel viac o ich nových a vyskúšaných a skutočných službách, aby som s vami zdieľali informácie. Massage Envy má … masáže (hej kapitán zjavný!), Ale má tiež niekoľko druhov tváre a asistované napínanie. Počas nasledujúcich 3 mesiacov vyskúšam službu v každej z týchto kategórií a podelím sa o svoje myšlienky a tipy, ako optimalizovať každú oblasť pre bežcov.

Tento týždeň som vyskúšal celkovú službu natiahnutia tela. Nevedel som ani, že to Massage Envy ponúka! Ak ste sa riadili Run Eat Eat Reme viac ako 3 minúty, viete, že hovorím o napínaní stále. Viem, že napínanie je veľmi dôležité – najmä pre bežcov! Rozhovor s lekárom športového lekárstva o prevencii zranení u bežcov a povedala mi, že by sme sa mali po každom behu natiahnuť. Povedal som jej, že sa snažím natiahnuť po 2 behoch týždenne a ona sa nevyžadovala jej návrhom.

V súvisiacich správach … že hra Runner Bingo, ktorú som zverejnil na Instagrame, mal iba 1 osobu, aby naplnili všetky priestory. Ale niekoľko ľudí dostalo všetkých okrem 1 štvorca … 1 štvorec bol „natiahnutý po každom behu“. Busted !!

Takže zdieľam svoje skúsenosti s asistovaným napínaním pri Massage Envy a niekoľkými tipmi, ako zmerať, ak sa dostanete dosť.

Bonus: Minulý víkend som bežal OC Half Marathon a Massage Envy tam bola v plnej sile. Urobili stranu po pretekoch na masážnu párty a dali bežcom bezplatné masáže !! Nie je to najlepšie?

Celkový úsek tela pri masážnej závisti

Massage Envy má asistovanú strečingovú službu s názvom Total Body Stretch s vlastnou metódou Streta. Vytvoril ho chiropraktik, masážny terapeut a ergonóm, aby natiahol celé vaše telo pomocou pomoci.

Nikdy predtým som nestretol asistenciu. Je to niečo, čo ma núti myslieť na profesionálnych športovcov! Videl som veľa bežeckých dokumentárnych filmov a ja si predstavujem, ako si to po tréningu robia s trénerom Elite, robia to s trénerom. Je to fantázia !! Takže som bol nadšený, že som to vyskúšal sám.

Celková relácia tela: Zostanete plné oblečenia a poskytovateľ úsekov vysvetľuje, ako relácia funguje. Robia úseky zhora nadol, počínajúc krkom a zacieľujú na hlavné svalové skupiny po vašom tele. Každý úsek držíte minimálne 30 sekúnd, dýchate cez ňu a zameriavate sa na relaxáciu cieľovej oblasti.

Poskytovateľ úsekov vám pomôže udržať každý úsek, uistite sa, že sa zameriavate na správnu oblasť a podporujete vás v správnej podobe. Sledujú čas a povzbudzujú vás, aby ste cez ňu dýchali.

Najlepšie na tom je, že musíte zostať skutočne vedomí svojho tela a toho, čo vám hovorí, keď máte reláciu. Je veľmi dôležité, aby ste si boli vedomí a poznali svoje silné a slabé stránky. Potom sa zamerajte na tieto oblasti, aby ste pomohli zlepšiť výkon a vyhnúť sa zraneniam.

.

Môj obľúbený odber od relácie bol rozsah Stretch. Dáva to zmysel – ale toto nie je niečo, čo používame, keď sa natiahneme samostatne !!

Akonáhle ste v správnej polohe, poskytovateľ úsekov vám pomôže získať úplný, náročný úsek vašich svalov – ale aby sa vyhli zraneniu, pýtajú sa, kde ste na stupnici od 1 do 10. V ideálnom prípade by ste mali držať každý úsek, keď ste “ Okolo „6“ na stupnici. Ak nepochybujete o svojom tele – nedostanete úplné výhody relácie. Ale ak tlačíte príliš tvrdo, môžete sa zraniť. Je dôležité počúvať svoje telo a podľa potreby sa prispôsobiť.

Naozaj sa mi to páčilo a to ma prinútilo cítiť sa tak fantasticky. To je niečo, čo robia elitní športovci !!

A masáž Envy ponúka 30 a 60 minútové stretnutia tela! (MasážEnvy ponúka mesačné členstvo, kde získate jednu 60 -minútovú masáž, tvár alebo napínacie služby. Pretože celkový úsek tela je k dispozícii na 30 minútach relácií, môžete urobiť 2 z nich.) To je ideálne pre niekoho, kto potrebuje veľa podpory natiahnutia pri výcviku pre preteky.

Zasadnutie som absolvoval niekoľko dní po polmaratóne. Myslím, že pre mňa bolo perfektné načasovanie, aby som sa prihlásil na svoje telo a uistil som sa, že som bol zotavený z závodu, aby som sa mohol pohybovať vpred s tréningom pre svoj ďalší závod.

Dali mi tiež zoznam úsekov, ktoré som mohol urobiť doma.

Uvedomil som si, že často rozťahujeme sólo a neprihlásime sa pri každom pohybe, aby sme sa uistili, že ho tlačíme dosť, ale nie príliš. Stupnica 1 až 10 mi pripomenula !!

Kedykoľvek sa natiahnete – snažte sa natiahnuť na 5 alebo 6 na stupnici úrovne úsilia. Mali by ste cítiť dobrý úsek a byť schopný dýchať cez akúkoľvek tesnosť bez bolesti. Ak je to príliš náročné, budete sa napätie a nebudete schopní relaxovať do úseku alebo sa ublížite!

Pozrite sa na to, ako natiahnuť stupnicu, kde nájdete sprievodcu, koľko stlačte každý úsek.

Viac informácií o Masážnej závisti môžete získať tu.

Otázka: Natiahli ste sa dnes?

Tento príspevok je napísaný v spolupráci s masážnou závisťou, ale všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

23Save

Zdieľanie je starostlivosť!

23
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Bežný kalendár časopisu – júl 2020

Bežný kalendár časopisu – júl 2020

Kalendár tréningu. Bezplatný tlačiteľný bežecký Jourmal za júl 2020. Plánovač harmonogramu pre bežcov všetkých Leve

21-dňový úsekový deň Deň 4-rasov Stretch

21-dňový úsekový deň Deň 4-rasov Stretch

Ahoj! Ako to ide? Sme na 4. deň Stretch Challenge. Dúfam

5 jednoduchých tipov na natiahnutie po behu

5 jednoduchých tipov na natiahnutie po behu

Ako sa natiahnuť po behu. 5 tipov, ako začať pretekať pre bežcov. Ako často a ako dlho by ste mali Strech a E.

December, ktorý prevádzkuje kalendár bezplatný plánovač tréningu

December, ktorý prevádzkuje kalendár bezplatný plánovač tréningu

Bezplatný spustený kalendár a spustenie protokolu vytlačiteľného PDF. Decembrová kalendár tréningu pre bežcov Plánovač cvičenia a

21 -dňová výzva na roztiahnutie pre bežcov 2. deň 2

21 -dňová výzva na roztiahnutie pre bežcov 2. deň 2

Ahoj! Je to 2. deň v strečovej výzve … Dnešný pohyb je úsek na krku. Je to veľmi jednoduché, ale cíti sa tak dobre! Toto je

Massage Envy Chemical Peel- Recenzia a pred a po obrázkoch

Massage Envy Chemical Peel- Recenzia a pred a po obrázkoch

Tento príspevok je napísaný v spolupráci s masážnou závisťou, ale všetky názory sú moje vlastné. Ahoj! Za posledných pár Mont

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.