Či už sa stretávate na pláži, biť na chodníky, chytiť loptovú hru alebo ju kopať do svojho vlastného dvora, budete potrebovať nejaké úžasné občerstvenie Leto. Tu je návod, ako čo najlepšie využiť sezónne ovocie a zeleninu, ako je šťavnatý melón, čerešne, kukurica a paradajky, a získať pop z bielkovín alebo zdravých tukov pre extra pretrvávajúcu silu – bez ohľadu na to, kam vás vaše plány zavedú.

Ak sa chystáte na túru, choďte orechy! Keď ste vinuli lesmi, rozhodujúca je ľahká, suchá a prenosná. Vytvorte si vlastnú zmes orechov a semien bez soli (skratka na smäd). Potom sa tešia z malej hrsť s kúskom čerstvého ovocia! Zastrčte bacuľatú broskyňu alebo nektárne niekde v bezpečí smerom k hornej časti balenia.

Ak striekáte do rieky alebo jazera, buďte v pohode. Skákanie z doku pracuje dosť do jedla a čerstvý vzduch a krištáľová voda si vyžadujú klasické cestovné v kabíne. Zabalte chladič s koláčom jogurtu, nakrájané uhorky, drobné sladké papriky a sušienky s celozrnnými. Tam by ste radšej ochladili nejasnú vodu.

Ak hráte v piesku, myslím, že tropical. Na pláži sa valte s ostrovnými vibráciami a občerstvením na Kiwis a čerešne s malou hrsťou makadamských orechov. Alebo ak ste pripravení na jedlo, vyberte si havajsky inšpirovaný zábal s grilovaným kuracím mäsom, ananásom, červenou cibuľou a šalátom, zvinuté v celozrnnej obale.

Ak máte pri bazéne fiesta, SIP Aguas Frescas. Pri ležadle pri bazéne zostaňte hydratovaní s osviežujúcimi nápojmi a občerstvením. Zmiešajte melón alebo jahody so stlačením vápna pre Aguas Frescas alebo Virgin Margaritas. Potom vypuknite GUAC, ale namiesto slaných kukuričných lupienkov podávajte s čerstvou zeleninou.

Ak pikničujete v parku, pozostávajú zo seba. Pred kopaním lopty, rozrežiadajte prikrývku a nechajte občerstvenie v tieni. Park pikniky nemusia byť príliš ďaleko a je ľahké hodiť pár vidlíc do tašky. Vykopávajte do nádob s rozrezaným ovocím, ako je melón alebo medovník alebo nasekané šaláty, ako sú kapresy alebo čierne fazule a kukurica.

Ak chytíte loptovú hru, vyskočte na kukuricu. Zabudnite na drahé koncesné občerstvenie a vytvorte si svoj vlastný zdravý popcorn. Ak túžite po crackerjacku, hodíte hrsť arašidov a hrozienok, aby ste uspokojili sladké, pikantné a chrumkavé chute.

Ak si užívate Flick Al Fresco, povedzte syr. Pohybové noci v parku sú zábavné a bezplatné a nechajte vám svoju piknikovú hru na elegantnú úroveň. A podľa elegancie, áno, môžete povedať syr. Zabalte si klin modrej a veľkú skupinu červených hrozna, ktoré sa môžete podeliť s priateľmi. Drobná fľaša ruže by bola skvelou pochúťkou.

Ak visíte na záhrade, buďte kreatívni. Nemusíte ísť ďaleko, aby ste mali letné dobrodružstvo! Keď naplníte detský bazén a skočíte cez postrekovače, máte výhodu domáceho tímu, pretože mraznička je vzdialená len o kroky. Vytvorte vynikajúce ľadové šupky s čerstvým ovocím a krémovým jogurtom. Alebo popová veľkosti, mrazené bobule alebo hrozno, pre rýchle úžasné dole.

Tieto informácie sú určené iba na vzdelávacie účely a nie sú určené ako náhrada za lekársku diagnostiku alebo liečbu. Tieto informácie nesmiete používať na diagnostikovanie alebo liečbu zdravotného problému alebo stavu. Pred zmenou stravy, zmenou spánkových návykov, užívaním doplnkov alebo začatí novej kondičnej rutiny sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Becky Duffett

Becky Duffett je prispievajúcim editorom výživy pre Fitbit a spisovateľa životného štýlu s vášňou pre dobre stravovanie. Bývalá editorka kuchárok Williams-Sonoma a absolventka školy varenia v San Franciscu, upravovala desiatky kuchárok a mnoho receptov. City Living ju zmenila na závislého od rotácie – ale stále by radšej jazdila na koni. Žije v najroztomilejšom susedstve v San Franciscu, trávi víkendy na poľnohospodárskom trhu, snaží sa čítať v pekárni a pražila veľké večere pre priateľov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.