Toto nie je „brunch“, pretože mám pocit, že brunch sa stane, keď máte neskoré raňajky/skorý obed. Ale mal som svoje typické raňajky a potom som chcel na obed vajcia.

Prehliadol som sa: cibuľa, paprika, huby, salsa a trochu špenátu s vaječnými šľahačmi pre túto zmes. Podávané s tortilou WW na naberanie.
Moje najnovšie videá

Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdraví
Prevádzkovanie návrhu zostať zdraví počas vypuknutia koronavírusu. Môžete bežať a chodiť vonku počas pobytu doma? Tu je ukazovateľ, ktorý vám pomôže vyhnúť sa dotknutiu sa tváre …

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 25 sekúnd

Nahor
High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
06:12

Živý
00:00
08:21
02:25

Niet divu, že sa podáva s avokádom? Neznášam, že som tak predvídateľný, ale rád ich jesť!

Dnes popoludní som si kúpil novú mrádu a musel som to skúsiť najlepšie. Toto je fotografia súboru, pretože som bol príliš zaneprázdnený jedlom na to, aby som urobil obrázok.

Večera bola vytiahnutá. Keď sa Ben vrátil domov, prešli sme Perros a keď sme premýšľali o večere, bolo to 20:00! Vybral som si starú obľúbenú – syr quesadilla. Naozaj som to dostal pre nostalgiu. Vždy to bol môj nákup z miestneho hamburgerového miesta, keď sme boli deti.

Môj nákup v Taco Bell bol burrito Bean & Cheese a nákup pintos a syra. Myslím, že hovorí niečo, čo som prirodzene nekúpila s mäsom v nich, ale nebola to etická alebo výživová voľba, len moja vkusová preferencia.

Zdravé nakupovanie – Včera v Costco dáma za mnou povedala: „Jete zdravo!“ Keď uvidela moje korisť. Potom sa pýtala špecifiká mojich húb a iných jedál.

Rád hovorím s jedlom s niekým, tak som samozrejme rozprával? Ale to ma trochu prinútilo cítiť sa čudné, že ma niekto posudzuje (dobrý alebo zlý) na základe mojich výbežok jedla. To nedáva zmysel, pretože som tu vystavil celý svoj život a výber jedla, ale myslím, že to myslím inak?

Otázka: Hovorí niekto (cudzinec alebo rodina/priatelia) veci o vašom výbere jedla? Ako reagujete?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.