Je čas na ďalší piatok Fitbloggin! Prejdite nadol, ak sa chcete dostať priamo k dobrým veciam

Včera v noci som zostal hore okolo pred spaním a dnes ráno som spal. Nakoniec som išiel do telocvične, pretože prší a robí 2 míle na bežiacom páse a 20 minút na krokovom stroji.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 5. Deň 5
Marathon Training Running Blog – Run Eat Opakovanie. Deň tréningu 5.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
04:34

Cestou domov som si všimol nového farmárskeho trhu! Nič som nedostal, ale som rád, že viem, že je tam!

V čase, keď som sa vrátil domov a osprchoval som sa (potil som tvrdý a cítil som, že ste boli zvedaví), bolo to 11:00 !!! Rozhodol som sa obedovať. Alebo je to brunch?

Čo robí z neho brunch počas skorého obeda?

Išiel som s pizzou. Nemyslím si, že pizza je brunch. Vajcia Benedikt sú brunch. Pizza je pizza.

Na strane som mal namiesto šalátu polievku. Nie je to pekné, ale bolo to vynikajúce! Mám tonu polievky a neviem, prečo som sa tomu vyhýbal.

Bola to táto polievka. Miloval som to.

Teraz je čas na ďalšie kolo Fitbloggin v piatok !!!

Tento týždeň hovoríme s Katy z katywidrick.com

1. Ako dlho ste blogovali / Prečo ste začali?

Začal som blogovať o jedle, fitnes a náhodných myšlienkach už v novembri 2007 – bolo to na bloggeri, na webe s názvom Silly Tater Tot a bol to neporiadok. Nevedel som prvú vec na blogovaní, ale rád som písal. Nedávno som opustil svoju prácu ako producent televíznych správ a začal som pracovať na začatí. Bol som nadšený z mojej novej práce, mal som veľké plány do budúcnosti a chcel som odbytisko.

Za 4 a viac rokov som sa úplne zmenil ako bloger. Teraz dávam tipy na sociálne médiá a technológie na svojej novej stránke Katywidrick.com, spolu s mojimi myšlienkami na zdravé bývanie. Stále používam blog ako zásuvku, ale zastavil som „životnosť“ a pokúsil som sa rozvetviť širšie témy.

2. O akej téme hovoríte na Fitbloggin?

Môj spoluzakladateľ Jess a ja hovoríme o budovaní osobnej značky a prečo si myslíme, že je také dôležité, aby blogeri všetkých veľkostí a žánrov publika skutočne vlastnili svoje vlastné hlasy a oslavovali to, čo ich robí jedinečnými.

Okrem toho odhaľujeme výsledky skutočne úžasného prieskumu blogerov so zdravým životom pomocou informácií, ktoré predložilo viac ako 300 blogerov.

3. Prečo si myslíte, že je to dôležitá téma?

Myslím si, že veľa blogerov je zastrašených myšlienkou, že sú značkou – myslia si, že musia mať 1 milión zobrazení stránok mesačne alebo zarobiť veľa peňazí. Bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele, existujú jednoduché spôsoby, ako urobiť vaše stránky užívateľsky prívetivé a ľahšie spravovať. A nemyslím si, že veľa blogerov dostane tieto tipy a triky, keď sa prvýkrát vydali do blogosféry.

4. Minulý rok ste išli do Fitbloggin – aká bola tvoja obľúbená časť?

Minulý rok som sa zúčastnil Fitbloggin a nemyslím si, že je to preháňanie, že to bola najdôležitejšia vec, ktorú som urobil ako bloger. Zverejnil som o tom v dňoch počas a po minuloročnom podujatí, ale medzi panelovými diskusiami, sieťami a vecami, ktoré som sa naučil, som bol nútený v podstate začať svoju stránku – a bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobil.

Odvtedy sú moje zobrazenia stránky vyššie, moja komunita je silnejšia ako kedykoľvek predtým a myslím si, že som bol schopný prevziať vedúcu úlohu vo svojom konkrétnom výklenku.

Okrem toho udalosť Fitbloggin vyvolala myšlienku, ktorá by sa nakoniec stala chatmi #FitBlog na Twitteri, týždenný chat zameraný na zdravé bývanie a blogovanie. Prišlo to preto, že som nechcel ukončiť úžasné diskusie, ktoré sme začali v Fitbloggin.

5. Mali by sme vedieť o vás alebo o vašom blogu niečo iné?
Rád pomáham prepojiť ľudí, či už ide o iných blogerov, značiek alebo technológie … a vždy som otvorená spätnej väzbe alebo debatám. Na mojej stránke sa dozviete o najlepších doplnkoch WordPress a 10 veciach, ktoré môžete urobiť, aby ste sa stali lepším blogerom, ale tiež uvidíte, prečo rád robím tance ako hip hop, burleska a tanec a prečo je potravinová sieť Zbláznite sa s promo, myslím, že je to urážlivé.

Som vegetariánsky, rád behám a trénujem triatlony, som ženatý s blogerom piva a mám dvoch veľkých psov slzov. Bývam na Floride, ale nikdy sa nehľadám na tematické parky a ak by som mohol, jedol by som na každé jedlo tmavú čokoládu.

Tu si môžete pozrieť minulý týždeň Fitbloggin v piatok tu.

(Zdroj)

Otázka: Čo robí „brunch“ brunch? Čas dňa? Deň (ako iba cez víkendy)?

Je veľmi dôležité, že to zistím … viete, takže viem, či môžem obedovať.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Konečný zoznam prevádzkových cieľov pre nový rok

Konečný zoznam prevádzkových cieľov pre nový rok

Konečný zoznam prevádzkových cieľov za rok 2022. Novoročné góly Ciele zošita bezplatného sprievodcu, aby ste si stanovili svoje najlepšie behové ciele!

Ciele 2020 – Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu

Ciele 2020 – Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu

Ahoj!! ako sa máš? Za posledné 2 týždne som strávil nejaký čas premýšľaním o svojich novoročných predsavzatiach a cieľoch f

Váš bežec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast

Váš bežec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast

Vaše otázky týkajúce sa behu, blogovania, vlasov, silového tréningu a ďalších! Odpovedám na všetky otázky, ktoré v tom prišli

Deň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Deň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Začnite maratónsky tréningový denník. Deň 1 sa prihláste po mojom dlhodobom horizonte. Prevádzka a recept denných aktualizácií na nasledujúcich 90 dní

Šťastný nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

Šťastný nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

šťastný nový rok!! Som späť z voľna voľna a chcem vám poslať najlepšie priania na 2022. Chýbali ste mi a blogovanie a f

Pizza Omelet Recept-2 spôsoby

Pizza Omelet Recept-2 spôsoby

Zdravé raňajky recept na pizzu omeletu s nízkym obsahom tuku Mozzarella v Kalifornii. Recept na vaječnú kôru na raňajky, Lun

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.