dnes bol o zabalení vecí a vystúpení z mesta. Spali sme v prázdnom byte alebo byte a ja som sa zobudil jasne a skoro na beh.

Prišiel som na to, aby som sa dostal do posledného behu na mojej obľúbenej ceste. Niekoľko kilometrov som išiel pomaly a ľahké, pretože som sa cítil trochu zdvihnutý zo spánku na podlahe.
Moje najaktuálnejšie videá

4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
Päť cvičení dolných telov pre bežcov! Vyskúšajte toto rýchle cvičenie sily doma pre nohy, boky a glute. Nie je potrebné žiadne vybavenie.

Glute most
Donkey Kicks – Alternatívne strany
Mušle – alternatívne strany

Získajte oveľa viac informácií na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 49 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
04:49

Potom som hodil rýchle raňajky, blogoval som a zamieril do poslednej triedy kickboxu. Do tohto obrázka Jogurt Bowl som pridal cereálie.

Nemyslel som si, že budem mať čas, ale so všetkým sme boli vyrobení do značnej miery a bol som schopný ho vytlačiť? Bude mi tu veľmi chýbať KB !!!

Uprostred triedy som sa cítil hladný (čo je skutočne čudné). Nakoniec som chytil smoothie z kaviarne a jedol som PB&J (ktorý som včera zabalil), keď som sa vrátil.

Prechádzali sme sa s našim bytom alebo bytovým domom a odovzdali sme poplatok za pokutu vo výške 2 000 dolárov, ktorý nám účtovali za to, že sme si predčasne prelomili náš nájom. Ouch? To naozaj naozaj na hovno, ale okolo toho neexistoval žiadny spôsob a Ben už tlačil späť dátum začiatku svojej novej pozície v maximálnej možnej miere.

Tento krok nám finančne ublížil a pre naše nové miesto stále nemáme žiadny nábytok. Och, spomenul som, že ešte nemám prácu v Kalifornii? Hm jo.

Prvé veci v Kalifornii:

1. Získajte prácu

2. Nájdite posteľ pre neuveriteľne lacné

3. Dajte ľuďom jazdy na chrbte za 1,00 dolárov za pop-nakoniec sa pridá

Potom, čo sme odovzdali naše životné úspory spoločnosti, ktorá nám v minulosti presne neposkytla najlepší zákaznícky servis, sme sa rozhodli len nechať to ísť a šliapať … Panere. Ben skutočne dúfal, že to dnes zaútočí a dá nám správne vyslanie.

Momentálne trávim posledných pár minút v Marylande jedením Panera, používaním internetu a užívam si to lejak. Ukradol som veko jeho misky na chlieb.

Kúpil som si Pick-Dwo a dostal som šalát jahodového maku (Sans Chicken) a polovicu morčacieho sendviča. Snažil som sa nájsť niečo s proteínom iné ako tuniak (naposledy som to tu dostal, nebolo to dobré). Ale nakoniec som namiesto toho jedol bagetu s maslom a na neskôr ušetrím Sammie. Mäso som nejedol veľmi dlho (ale nenávidím štítky), takže uvidíme, či nakoniec jesť tento sendvič.

Mám dve tašky na kontrolu, pretože budeme žiť iba s týmito vecami, až kým v auguste nevstúpime do nášho bytu. To naznačuje, že jedna z mojich tašiek je plná oblečenia a druhá je plná bežiacich náležitostí a jedla, ktoré som nemohol hodiť (príliš $$$).

Máme priamy let do Kalifornie – čo naznačuje päť a pol hodiny práce z nudy a obťažuje Ben. Nabudúce, keď ma uvidíte, možno budem vo vzduchu (až do internetovej situácie) alebo v Kalifornii !!!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.