Posledný závod z roku 2012 hotový a hotový

Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Deň maratónskeho výcviku 3

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Deň maratónskeho výcviku 3
00:51

Živý
00:00
08:21
00:51

Dnes ráno som bežal Santa k morskému polmaratónu v Oxnarde. Oxnard je asi 2 hodiny severne od Orange County, takže som pred týždňami uvaril plán, aby som hovoril chudý bežec, aby som prišiel so mnou. Pridaný bonus: Jazdila! Vďaka bohu, že má SmartCar, takže plyn bol iba 0,03 dolárov alebo tak niečo.

Dvojhodinová jazda však naznačovala volanie 4:00. To nie je hrozné, ale bojoval som s bolesťou hrdla, pretože som sa v pondelok vrátil z Vegas. Zobudil som sa a cítil som sa menej ako 100%, ale výstavná rasa je potrebné pokračovať.

Jednotka pohonu pohonu.

Dostali sme sa na parkovisko, ktoré je ideálne podľa plánu a vyskočili z auta, aby sme zložili naše kostýmové doplnky a dostali sa na kyvadlovú dopravu. (Včera večer som zostavil svoj outfit na dobrej vôli.)

Kurz je bod k bodu (začína sa na jednom mieste a dokončený v inom), ale čakala dlhá rada autobusov, kým sa bežci naplnia! Boli sme za pár minút.

Na začiatku sme mali nejaký čas zabiť, takže sme zabili naše fotoaparáty …

(Zdroj obrázka: SkinnyRunner.com)

Závod: Kurz je úplne plochý, s výnimkou jedného krátkeho nadjazdu na míle 6. miloval to! Aj keď je to menší závod, podpora fandenia bola skvelá! Mnoho ľudí vyšlo a bolo to skutočne ocenené.

Mal som dobrý závod, začal som príliš rýchlo, ale úplne nezomrel. Včera som bežal 10 míľ a mal som oblečené šaty a pančuchy, takže som nečakal PR. Som tu na dobrý čas, nie dlho

Polovičný čas – 1:48:46 Pace – 8:17

Skinny Runner bol vykonaný za 90 minút a prepustený späť, aby bol môj osobný fotograf pretekov! To ušetrí približne 226,00 dolárov za jednu 8 × 10.

(Zdroj obrázka: www.skinnyrunner.com)

Čo som sakra nosil?

Sr mi povedala, že sa chystá obliekať sa ako cukrová trstina, takže som si myslel, že budem len hladné dievča, ktoré ju prenasleduje, ale vedel som.) Nikto to nedostane a b.) Nikdy by som ju naozaj chytil, takže musím Len si prineste vlastné cukríky.

Takže som išiel na dobrej vôli a skončil som ako Santain pomocník.

Nie je to malý pomocník: (zdroj obrázka)

Situácia kostýmov: Minulú noc som išiel na dobrú vôľu s otvorenou mysľou. Nemal som veľa času a myslel som si, že by som to „fungoval“. Videl som klobúk na podlahe pod displejom … teraz môj. a potom identifikovali šaty a nylony. Chcel som s tým dať opasok, ale príliš ho zdvihol.

Nikdy predtým som bežal v šatách alebo pančuchách, ale bolo to v poriadku. Šaty boli trochu zvažované, že ich už nikdy nebudem nosiť, ale mám na to veľa komplimentov, takže si myslím, že to nakoniec stálo za to. Celkový kostým bol pod 14,00 dolárov.

Pridajte tie neuveriteľné sviatočné ponožky Procompression mi poslali (ktoré budem nosiť každý deň do 5. januára) a Santa’s Hoer je ho ho ho ho ho ho Ho pripravený ísť!

Cestou domov sme sa zastavili pri Whole Foods a zaútočili na miesto.

Záverečné myšlienky: Mal som výbuch! Kurz bol plochý (ahoj, láska.) A bol to menší závod s pevnou podporou. Absolútne by som tento závod urobil znova.

Po spustení myšlienky: Moje hrdlo sa cíti, akoby sa opuchlo, takže beriem nejaké ibuprofén a cookie, ktorý som dostal na cieľovú čiaru. Cookie denne udržuje lekára preč. Alebo niečo.

Otázka: Bežali ste tento víkend? Kde? Už ste sa niekedy obliekali na preteky?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Biele víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Biele víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Spustite rekapituláciu pretekov Disney Half Marathon. Biele víno a večere Half Marathon 2021 Triky a prehľad 13,1 míleVýsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Výsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Surf City Marathon a Half Marathon Výsledky a rekapitulácia. Fotografie a zábava z polmaratónu behu na pláži Huntington

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

Najlepšie americké mesto (San Diego) Half Marathon Race Výsledky a rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica Marathon Race rekapitulácia a recenzia. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Review a nápady pre

Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu

Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu

Čo jesť pred popoludňajším polmaratónom Rock n Roll Las Vegas. Ako poháňať pred polmaratónom alebo maratónom lat

šnurovanie Irvine Half Marathon

šnurovanie Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Orange County Run Half, 5K, výsledky relé a rekapitulácia. 2019 Lace Up Run Race Disc

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.