University of Miami’s Entertainment and Sports Law Society a LL.M. V oblasti zábavy, umenia a športového práva sa bude konať konferencia Global Entertain and Sports Law + Industry Conference 4.-5. apríla 2019 v Centre Donna E. Shalala v Coral Gables. Relevantné zasadnutia zahŕňajú:

„NCAA Amateurism a Plat v hre“ v popoludní 4., ktorý zahŕňa moderátora Peter Carfagna, predsedu a generálny riaditeľ spoločnosti Magis, LLC a profesor práva na Harvarde, Case Western a University of Miami School of Law, ako aj rečníkov Marc Weinroth, spolupracovník v Jones Day, a Mike Martin, finančný profesionál spoločnosti Wealth Strategies Financial Group.

„Horúce témy, ktorým čelia rady NFL“, popoludní 4., medzi ktoré patrí moderátor John Ruzich, hlavný právny a administratívny úradník, legendy, ako aj rečníci Gregga Brandona, viceprezidenta a generálneho poradcu Buffalo Bills; Todd Davis, viceprezident pre právne záležitosti, Los Angeles Rams; Myles Pistorius, senior viceprezident a generálny poradca, Miami Dolphins a Hard Rock Stadium; Dan Malasky, hlavný právny úradník, Tampa Bay Buccaneers; a Larry Ferazani, generálny poradca a poradenstvo v oblasti pracovných vzťahov, Národná futbalová liga.

„Pohľad z front office NBA“ popoludní 4., ktorý zahŕňa rečníkov Ted Johnson, hlavný dôstojník stratégie, Minnesota Timberwolves; Joe Pierce, viceprezident a generálny poradca, Charlotte Hornets; a Peter Guelli, hlavný prevádzkový riaditeľ, Charlotte Hornets.

Ak sa chcete zaregistrovať na udalosť, kliknite sem. Ak chcete získať zľavu pri registrácii, pošlite e -mail na adresu segura@miami.edu.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.